31 maja 2014

Goodbye May

Hej,
Umm sobota, czujecie ten stan, błogie lenistwo, weekend. No tak, ale już jutro niedziela, co oznacza, że należało by się wtedy pouczyć. A jak na razie w ostatnim czasie to jestem zbyt leniwa. Tak często nie chce mi się nic robić, a zwłaszcza w szkole, a po niej odrabiać zadań. Ale tak czy inaczej wiem, że muszę jeszcze trzymać poziom wysoko, bo do wakacji jeszcze trochę zostało, mimo, że teraz z dnia na dzień coraz do nich bliżej. Wytrzymałam dziewięć miesięcy to teraz też dam radę.
Pogoda dzisiaj zaskakująco dobra, nawet bardzo dobra, choć chwilowo też pojawiały się większe chmury. Ale mimo wszystko utrzymało się to jakoś, ale zimno ostatnio jest strasznie, wczoraj siedziałam w szlafroku pod kocem, oglądając też częściowo Harrego Pottera, a i tak było mi zimno, dzisiaj też trochę chłodno. Ale teraz już trochę lepiej. Za chwilę pójdę się myć, a wtedy znowu będzie chłodno.
Już dzisiaj ostatni dzień maja, jutro nowy miesiąc, czerwiec, myślę, że będzie wspaniały, maj właściwie też był dobry, ale na granicy. No nic i tak już prawie minął.
♥♥♥
Goodbye May

6 komentarzy:

 1. Niesamowicie szybko minął mi maj... Ale to chyba dobrze, bo coraz bliżej wakacji <3

  biirdy-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie koniec Maja słoneczny <3

  Czy mogłabyś poklikać w linki SheInside u mnie w poście ? Serdecznie dziękuję <3

  http://bajkidziewczynazmarzeniami.blogspot.co.uk/2014/05/sheinside.html

  OdpowiedzUsuń
 3. kocham czerwiec <3
  Świetny ten post *.*
  Obserwuj za obserwuj?
  gotuuska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.