19 maja 2014

Waterfall

Hej,
Już znowu poniedziałek, choć ja tego nie poczułam, no tak zawody. Było nawet fajnie, dużo wspaniałych osób i miła rywalizacja. Najpierw było trochę dziwnie, ale potem już normalnie. Potem różne wypadki, jedna koleżanka wywróciła się i ma podbite oko, cała jest podrapana inna biegła, zatrzymała się, skoczyła może z metr, stanęła i poleciała na twarz w stylu na pingwina. Później też się zdarzały otarcia, puchnące kostki i tego typu kontuzje, mnie na szczęści nic takiego nie dotknęło.
Pogoda, jak widać bardzo się poprawiła, ciepło i fajnie. Czyli jak najlepiej i w przyszłych dniach ma być jeszcze cieplej. Widocznie pogoda się poprawiła. Ale podobnież znowu ma przyjść ochłodzenie, więc cieszmy się póki możemy. :)
Dzisiejszy dzień taki wolny no to jutro już do szkoły, jakoś tak trochę mi dziwnie bo nie nie zrobiłam ani nie muszę się w ogóle uczyć. Widocznie już przychodzą te wolniejsze dni, a myślałam, że to dopiero w czerwcu. :)
♥♥♥

8 komentarzy:

 1. Super post
  http://darka-blogg.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ah te wypadki .. pewnie bolało ;c

  Czy mogłabyś trochę poklikać w linki lub baner Rings & Tings ? Dziękuję serdecznie ! :)

  http://bajkidziewczynazmarzeniami.blogspot.co.uk/2014/05/rings-and-tings-wspopraca.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak wpadki na zawodach zawsze się zdarzają :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie INNA
  http://happy1forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeju jest ciepło a z tym przynajmniej u mnie wiążą się okropne burze ^^ ;/ A w szkole zamiast luzu - większy wycisk -,- dobrze, że u cb jest ok ♥
  Zapraszam do nas. Blog o zwariowanych, szalonych internetowych przyjaciółach. Mamy nadzieję, że zajrzysz. Strasznie nam zależy. Przekonaj się, że internetowa przyjaźń istnieje♥ + co powiesz na obserwację za obserwację ? ♥
  http://internetowe-friendship.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.