17 maja 2014

I see fire

Hej,
Możemy zaliczyć kolejny dzień deszczu, już tak bardzo straszą powodziami, ale podobno od przyszłego tygodnia znowu ma wrócić pełne ciepło i słońce. Ale znowu tak gwałtownie. Pogody jakoś teraz nie da się zrozumieć, taka po prostu jest, a my musimy się zgadzać, w końcu nie mamy wyboru :)
Dzień tak ogólnie nawet fajny, bynajmniej wyspałam się nawet i zrobiłam wszystko co zamierzałam. Jedynie to mam nadzieję, że w poniedziałek będzie dobrze, żeby też nie padało. Ale już się tam nie będę martwić, po prostu musi być dobrze i fajnie.
Jak na teraz to żadnych planów, ani nic. A dzisiaj jeszcze byłam na spacerze mimo że padało i to wyglądało tak, jakbym wyszła, aby naprawdę sprawdzić, że pada. A czemu by nie nawet dobrze mi to zrobiło, ostatnio jakoś w ogóle miałam zły humor, ale wszystko się poprawiło i mogło by tak zostać. Ludzie z mojej klasy, którzy jechali do Anglii już tam dotarli i co najpierw zrobili, szukali wi-fi :) ale bynajmniej już tam napisali. :)
Miłego wieczoru ♥

2 komentarze:

  1. Ooo w Anglii jest przepięknie, sama byłam w gimnazjum! <3 Wspaniale to wspominam i na pewno bym chciała tam wrócić. ^.^ U mnie też leje i leje, choć popołudniu przestało i już nie pada. :D
    http://mina-doimika.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.