13 maja 2014

Suggestion.

Hej,
Choć dzisiaj jest trzynasty to dzień całkowicie udany ♥
Rano znowu strasznie nie chciało mi się zwlec z łóżka, jeszcze ze świadomością siedzenia ośmiu godzin w szkole i sprawdzianem z chemii. A nie był tak źle, 5 z biologii i niemieckiego, sprawdzian z chemii poszedł mi nawet całkiem dobrze, a ogólnie był to też całkiem fajny. A do tego wszystkiego propozycja wyjazdu na zawody, wczoraj jakoś nie chciałam tam iść, ale myślę, że przekonałam się co do tego. Skok w dal bardzo mi pasuje. No tak, a w dalszym dniu jeszcze dwie lekcje na świetlicy czyli 'okienka'. Bynajmniej miałam kiedy poduczyć się na tą chemię. Właśnie wtedy jak robiłam ściągę wyczytywano nas na te zawody i ja takie lekkie zdziwienie, ale nie będę tam sama, jakoś sobie poradzimy.
Pogoda jak najbardziej zaskakująca, spokojnie siedzimy sobie na biologii, a tu nagle zaczyna lać i grzmieć, po prostu zaczęła się burza z gradem. Ale przynajmniej dzisiaj nie padało jak szłam do domu, starczyło, że wczoraj wróciłam jak mokry szczur. Przez co, aż do dzisiaj miałam wodę w bucie, ehh nie przyjemne uczucie. Mam nadzieję, że jutro będzie lepsza pogoda, bo mają być robione zdjęcia klasowe i prawdopodobnie pójdę w spódniczce. A poza tym to mogło by już być cieplej :)
♥♥♥

4 komentarze:

 1. Zapraszam do szabloniarni : http://zwiastuny-szablony.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 2. Też mam takie dni, że nie chce mi się zejść z łóżka :/
  Ale jak myślę, że pójdę do szkoły, gdzie będzie dużo moich przyjaciół to jakoś daje radę. :)
  Bardzo fajnie, że wstawiłaś ,, Nakarm pieska'' :)
  Lubię Twój blog i czekam na kolejny post!

  Oczywiście obserwuję i liczę na to samo :) - http://aleeksandrablog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nakarm pieska mam już bardzo długo i staram się wchodzić tam codziennie, bo to w końcu tylko kliknięcie, a jednak pomoc. :)
   Też zawsze myślę, że będzie fajnie i potem jest.
   :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.