28 maja 2014

Reasons

Hej,
Z dnia na dzień coraz bardziej zbliżamy się do wakacji, jeszcze około trzech tygodni i koniec roku szkolnego. Szybko to nawet minęło, jakoś tak z miesiąca na miesiąc, po kolei i już prawie czerwiec.
Jutro już znowu czwartek, mam nadzieję, że też będzie takim fajnym dniem, dzisiaj normalnie. Niemiecki - choroby, no ciekawe. Gdzieś na jakimś forum ostatnio dziewczyna pytała się czy wybrać niemiecki czy francuski, bo idzie do gimnazjum, i wszyscy, że francuski bo fajny, ale tak właściwie to drugim uniwersalnym językiem, po angielskim jest niemiecki, bo jednak jakoś się dogadasz, nie tak to tak (albo na migi, ale to się tu nie liczy). Ja jednak cieszę się, że uczę się niemieckiego, francuski jest piękny, ale go praktycznie używa się tylko we Francji.
Pogoda niby się poprawiła, ale też padało, aktualnie jest dosyć ciepło i nawet w miarę słonecznie, uwielbiam jak pod wieczór słońce tak wpada przez okno na ścianę, to takie piękne. :)
Jeszcze tylko dwa dni i weekend! więc jest dobrze
♥♥♥

2 komentarze:

 1. fajny blog, zaobserwowałam, liczę na to samo:)
  awornahh.blogspot.com
  mogę jeszcze zapytać, jak wstawiłaś banner z sheinside?
  odpowiedziałabyś u mnie? Byłabym wdzięczna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaobserwowałaś, na pewno? bo jakoś widzę, że nie :) pozdrawiam

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.