6 maja 2014

Dark paradise ♥

Hej,
Hmm kolejny dzień minął, a właśnie co dopiero chciałam napisać tydzień, no ale to jeszcze trzy dni. I tak teraz możemy liczyć czas do wakacji, bo to coraz mniej czasu. Tylko te 7 poniedziałków i reszty tygodnia, a mamy wolne. No dobrze już trochę poprawiłam sobie humor toteż mogę iść dalej do następnych tematów. Jaki by to był mój post bez wspomnienia o pogodzie, no to dzisiaj było dużo cieplej i fajniej, ale za to już jutro ma się pogorszyć pogoda. Czasem sama siebie nie rozumiem, bo raz lubię jak pada i jest zimno, a znowu raz wolę jak jest słoneczko. Jakoś nie potrafię się zdecydować. W szkole też całkiem dobrze, lekcje tak samo nudne jak zawsze. Umm wymyślanie hasła do szkolnego wi-fi, no czemu nie może kiedyś mi się uda. A potem znowu takie śmieszne sytuacje, ciekawe rozmowy. Ogólnie to dzień całkiem udany. :)
♥♥♥

8 komentarzy:

 1. Jakoś muszę wytrwać te 7 poniedziałków;)
  Pozdrawiam
  http://www.straaawberry-cake.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzisiaj była taka fajna pogoda. :) Nie chce żeby się pogorszyła. :(
  http://mina-doimika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. To tylko 7 poniedzialkow :-)
  http://darka-blogg.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Hahaha ja też mam zmienne zdane o pogodzie xd tak tylko 7 poniedziałów i woolne <3 Ja uwielbiam wymyślać hasła do szkolnego wi-fi xd

  http://sylwia-syllwa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.