25 maja 2014

Sunflowers

Hej,
Już dzisiaj niedziela? znowu? kiedy to tak szybko minęło?
A jutro poniedziałek? do szkoły?
Każdy teraz wolałby, żeby to był zły sen i tak na prawdę obudził się z niego w piątkowe popołudnie. Hmm, ale to nie sen, na pewno nie.
A teraz stała część każdego posta, pogoda..
Dzisiaj jest już lepiej niż wczoraj, burza, deszcz i ciągłe błyski cały dzień i całą noc. Normalnie jak jestem w domu to wcale nie boję się burzy, ale jak jestem u kogoś to już trochę jednak tak. Mimo wszystko dzień spędzony fajnie, miło. Za to dzisiaj jeszcze będę musiała się trochę pouczyć.
Już tak długo zabierałam się do zrobienia nowego nagłówka, ponieważ stary już trochę nie pasował i ogólnie to znudził mi się, a ten nowy nawiązuje do wakacji i jest fajny. Cały czas przekładałam z tygodnia na tydzień, aż w końcu teraz nadszedł ten czas. Może to też wymówka od robienia lekcji, pewnie tak, a teraz poszukam sobie jakiś fajnych piosenek. I tak też mam zamiar spędzić resztę dnia, wyjdę jeszcze też na dwór. Ostatnio leciał "Straszny film 3" w telewizji, jakoś bałam się go oglądać, a na komputerze normalnie. To też była już noc, a ja sama, może dlatego. I zamiast bać się i siedzieć, poszłam spać, to mi wyszło na dużo lepiej, bo potem moja wyobraźnia przez najbliższe noce była by bardzo kreatywna, a za to dziękuję. :) Przypomniałam sobie jeszcze zobaczę za chwilę serial.
♥♥♥
Tak dużo lepiej


6 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny blog
  mam pytania do ciebie :
  1. ile ważysz?
  2. gdzie mieszkasz?

  zapraszam do mnie na bloga http://blog14latki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)
   1. Coś około 48/49
   2. W Polsce
   trochę dziwne pytania, ale ok

   Usuń
 3. Moja wyobraznia też staje się bujna po horrorach :P

  www.fashionstylecosmetics.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.