8 maja 2014

In this moment ♥

Hej,
I jak tam minął wam jeden dzień przed końcem tygodnia, mi całkiem dobrze, ogólnie czwartki mam zazwyczaj wolne, zwłaszcza, że jeszcze nie było mnie na prawie całej lekcji chemii z powodu prowadzenia prezentacji o Holokauście, dobrze, że to już była ostatnia taka lekcja. A potem jeszcze długi powrót do klasy, 2 minutowe wiązanie buta zawsze fajne, tylko, że ja nigdy nie wiążę butów tylko wciskam sznurówki do środka. Polski też minął tak wolno, kłócenie się na temat 'czy zawsze warto mówić prawdę'(nie, żeby dłużej posiedzieć sobie w jacuzzi), basen, a reszta to już nie były lekcje. I jeszcze te teksty na religii, dzień nawet fajny.
A teraz czas na prognozę pogody z dzisiaj, więc padało, świeciło słońce i były chmury, a po chwili znowu świeciło słoneczko. Pogoda całkowicie zmienna i nie obliczalna. Myślę, że jutro też tak będzie.
Od kilku dni jakoś w ogóle brakuje mi czasu, a może za dużo go marnuję robiąc nic, postaram się to zmienić. A teraz może ktoś chętny chce zrobić mi piątą dzisiaj herbatę. Dobrze pójdę sama.
♥♥♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.