Piszę, żeby pokazać, że jeszcze żyję.
Dzisiaj w nocy wstawałam kilka razy m.in. o czwartej, szóstej, aż w końcu wstałam o siódmej. Dla mnie to też dziwne...Wzięłam Gripexa i czuję się lepiej. Ale nadal źle (głupi kaszel) Już drugi raz w tym roku jestem chora !!!
Idę z powrotem leżeć Pa :*
20 kwietnia 2013
19 kwietnia 2013
Czuję się gorzej!
Od razu mówię jeśli jutro do was nie napiszę to oznacza, że umieram lub już umarłam. Głupi kaszel, dzisiaj w nocy na pewno wszyscy w domu będę mnie słyszeć. Dziś już nie boli mnie głowa, ale ten kaszel się nasilił. Niby biorę stodal'a ale nie czuję, żeby działał (pewnie działa), ale przynajmniej dobrze smakuje :)
Do szkoły poszłam tylko dlatego, bo piątek i już jutro weekend, w poniedziałek też pójdę (wtorek, środa i czwartek wolny więc...). Jeśli w poniedziałek będę się źle czuła to chcę zwolnienie z basenu. Pewnie już wyzdrowieje, mam nadzieję.
Nadal nie będę robić zdjęć...
Do szkoły poszłam tylko dlatego, bo piątek i już jutro weekend, w poniedziałek też pójdę (wtorek, środa i czwartek wolny więc...). Jeśli w poniedziałek będę się źle czuła to chcę zwolnienie z basenu. Pewnie już wyzdrowieje, mam nadzieję.
Nadal nie będę robić zdjęć...
Teraz bardzo podoba mi się galaxy :)
To tyle idę dalej umierać
PA :*
18 kwietnia 2013
Trochę chora :(
Więc jest ciepło, słonecznie, a ja chora. Poszłam do szkoły, bo mam tylko katar i kaszel no i boli mnie głowa. W szkole to prawie wszyscy są chorzy. :(
Fajnie, że słońce i ciepło, ale lepiej mi by się chodziło do domu jakby było trochę chłodniej, ale nie będę narzekać. Przecież jestem optymistką :)
Lepiej pisało mi się do was w zimę, a teraz wiosna i jestem większość czasu na dworze. Wtedy pisałam codziennie, a teraz co prawie drugi dzień.
W szkole, nic takiego oprócz tego, że byliśmy na jakimś podróżniku (jakiś gość mówił sobie o Turcji :() I potem siedź 2 godziny słuchając czegoś, czego nie lubisz. No i pani z matematyki (trol) wydarła się na nas, a nawet nic nie wytłumaczyła !! Szczerze nikt jej nie lubi, nawet nauczyciele...Były rozmowy z naszą wychowawczynią i nią, rodzicami i nic się nie zmieniło. Myślałam o petycji, ale to trzeba było by ruszyć całą szkołę. (A muszę wytrzymać z nią jeszcze dwa lata i coś) Więc niestety nie...trudno musi tak być, ale czemu ona nigdy nie choruje??!
Nie czuję się za dobrze toteż nie robię zdjęć, jeszcze jutro i weekend i poniedziałek i 3 dniowe wolne (egzaminy 3 klas)
To pa :*
Fajnie, że słońce i ciepło, ale lepiej mi by się chodziło do domu jakby było trochę chłodniej, ale nie będę narzekać. Przecież jestem optymistką :)
Lepiej pisało mi się do was w zimę, a teraz wiosna i jestem większość czasu na dworze. Wtedy pisałam codziennie, a teraz co prawie drugi dzień.
W szkole, nic takiego oprócz tego, że byliśmy na jakimś podróżniku (jakiś gość mówił sobie o Turcji :() I potem siedź 2 godziny słuchając czegoś, czego nie lubisz. No i pani z matematyki (trol) wydarła się na nas, a nawet nic nie wytłumaczyła !! Szczerze nikt jej nie lubi, nawet nauczyciele...Były rozmowy z naszą wychowawczynią i nią, rodzicami i nic się nie zmieniło. Myślałam o petycji, ale to trzeba było by ruszyć całą szkołę. (A muszę wytrzymać z nią jeszcze dwa lata i coś) Więc niestety nie...trudno musi tak być, ale czemu ona nigdy nie choruje??!
Nie czuję się za dobrze toteż nie robię zdjęć, jeszcze jutro i weekend i poniedziałek i 3 dniowe wolne (egzaminy 3 klas)
To pa :*
16 kwietnia 2013
Słońce :)
Kolejny dzień udany w 100%. Były może dwie kartkówki: z muzyki i religii, a nie zabrakło śmiechu. Trochę męczy mnie katar, ale przeżyje.
Religia od dziś najlepsza lekcja. Był temat o stworzeniu świata, o Bogu. Każdy z nas jak najwięcej się go (katechety) pytamy, aby lekcja minęła. Na początku spytałam go skąd jest Bóg, pewnie nie wiedział co odpowiedzieć bo powiedział,że dla niektórych jest, a dla inny go nie ma...Potem było tam jeszcze masa pytań itd. aż moja przyjaciółka przekręciła nasiona na nasienia wszyscy zaczęli się śmiać hahs, Karol taki, który wszędzie jest przewrócił się z KRZESŁA i rozlał trochę tymbarka (stał obok ławki) Potm znowu pytania itd, a Karol przesuwał się do biurka pana. Powiedział mu żeby wrócił i wrócił mówiąc "oo rozlało mi się" a pan "co" a karol "nie nic" Pan podszedł do jego ławki i powiedział "To się zesikałeś" znowu śmiech, aż zadzwonił dzwonek. Na szczęście to była ostatnia moja lekcja. (Na religii zawsze mamy odpały hahs)
Muszę napisać Lucy, żeby zobaczyła ostatni wpis, bo tam ten plakat itd.
Pogoda nadal wspaniała, jutro w-f myślę że będziemy grać w nogę nareszcie :)
Tooo Pa :*
Religia od dziś najlepsza lekcja. Był temat o stworzeniu świata, o Bogu. Każdy z nas jak najwięcej się go (katechety) pytamy, aby lekcja minęła. Na początku spytałam go skąd jest Bóg, pewnie nie wiedział co odpowiedzieć bo powiedział,że dla niektórych jest, a dla inny go nie ma...Potem było tam jeszcze masa pytań itd. aż moja przyjaciółka przekręciła nasiona na nasienia wszyscy zaczęli się śmiać hahs, Karol taki, który wszędzie jest przewrócił się z KRZESŁA i rozlał trochę tymbarka (stał obok ławki) Potm znowu pytania itd, a Karol przesuwał się do biurka pana. Powiedział mu żeby wrócił i wrócił mówiąc "oo rozlało mi się" a pan "co" a karol "nie nic" Pan podszedł do jego ławki i powiedział "To się zesikałeś" znowu śmiech, aż zadzwonił dzwonek. Na szczęście to była ostatnia moja lekcja. (Na religii zawsze mamy odpały hahs)
Muszę napisać Lucy, żeby zobaczyła ostatni wpis, bo tam ten plakat itd.
Pogoda nadal wspaniała, jutro w-f myślę że będziemy grać w nogę nareszcie :)
Tooo Pa :*
15 kwietnia 2013
LUCY
Dzisiaj-super dzień. Zaczęłam lekcje na 8:30 a skończyłam o 11:30. Hahs Marzenie. Nareszcie jest ciepło już wczoraj też było. Muszę powiedzieć tacie, aby napompował mi opony w rowerze. Pierwsze biegi już za mną. Kocham pochodzić, pobiegać po lesie obok mojego domu. Muszę spotkać się z Klaudią (moja "siostra")
Wczorajszego dnia nigdy nie zapomnę, dziękuję wszystkim :* (wy wiecie) Jak wszyscy razem poszliśmy na plac zabaw, to po chwili zostaliśmy tylko my hahahs. Potem kalambury i butelka. Nigdy nie zapomnę też krojenia czekolady i nigdy nie. Jak chcecie coś więcej wiedzieć o tych grach, to zapytajcie mnie w komentarzu lub wpiszcie w wyszukiwarkę.
Przed obiadem nudziło mi się i zrobiłam "obrazek". Lubię obrabiać, przerabiać zdjęcia i robić kolaże i tego typu "obrazki"
Nie będę was nudzić idźcie na dwór ja też to teraz zrobię. :)
A tu filmik dla Lucy i jej siostry Julii KLIK
14 kwietnia 2013
Birthday
Hej,
Dzisiaj idę na urodziny do mojej przyjaciółki, dlatego piszę teraz. Nadal nie wiem w co się ubrać, a o 16:30 mam u niej być. (Będzie super jak zawsze)
Jak już zauważyliście zmienił się nagłówek i jak podoba się (to pierwszy udany, zeszłe były okropne) Pisałam do was 10 kwietnia, a nie napisałam, że jestem z wami już miesiąc. No teraz miesiąc i cztery dni hahs. Fajnie mi się do was pisze, czytacie i komentujecie. Mogę potwierdzić, że blogi na blogspocie mają się lepiej. Jak prowadziłam stary miałam straszni mało komentarzy i wgl..
Wczoraj nie napisałam do was, bo znowu brakowało mi tematu, ale jutro na 99% będzie post. :)
No to by było na tyle, napiszcie co myślicie o nowym nagłówku. ;*
Dzisiaj idę na urodziny do mojej przyjaciółki, dlatego piszę teraz. Nadal nie wiem w co się ubrać, a o 16:30 mam u niej być. (Będzie super jak zawsze)
Jak już zauważyliście zmienił się nagłówek i jak podoba się (to pierwszy udany, zeszłe były okropne) Pisałam do was 10 kwietnia, a nie napisałam, że jestem z wami już miesiąc. No teraz miesiąc i cztery dni hahs. Fajnie mi się do was pisze, czytacie i komentujecie. Mogę potwierdzić, że blogi na blogspocie mają się lepiej. Jak prowadziłam stary miałam straszni mało komentarzy i wgl..
Wczoraj nie napisałam do was, bo znowu brakowało mi tematu, ale jutro na 99% będzie post. :)
No to by było na tyle, napiszcie co myślicie o nowym nagłówku. ;*
12 kwietnia 2013
Days
Wczoraj nic nie pisałam po prostu nie miałam tematu, a w ogóle nie miałam ochoty siedzieć przy komputerze kiedy świeci słońce :). Dziś znowu kontrast do wczoraj: padał deszcz ;( a do tego w moim mieście robią kanalizację, a potem idź tonąc w błocie <fuu>. Czemu ta wiosna nie może przyjść i być całe trzy miesiące...a potem tak samo lato, jesień i zima. Trochę cieplej niby jest, ale nie tak jak mówią pogodynki.
Wczoraj właściwie prawie dzisiaj założyłam sobie twitter'a, już kiedyś miałam, ale usunęłam. Tym razem tak nie zrobię. Jest tam kilka moich znajomych, przyjaciół. Jestem na nim dopiero drugi dzień, a już go polubiłam. To prawda, że nasze pokolenie jest internetowe. Co najważniejsze to nie zapominać o rzeczywistym świecie, rodzinie i przyjaciołach.
Podobają mi się legginsy galaxy, ale ma je za dużo osób i dlatego kupiłam sobie takie zwykłe ciemnoszare, ale bardziej to one są szarobeżowe hahs
:*
Wczoraj właściwie prawie dzisiaj założyłam sobie twitter'a, już kiedyś miałam, ale usunęłam. Tym razem tak nie zrobię. Jest tam kilka moich znajomych, przyjaciół. Jestem na nim dopiero drugi dzień, a już go polubiłam. To prawda, że nasze pokolenie jest internetowe. Co najważniejsze to nie zapominać o rzeczywistym świecie, rodzinie i przyjaciołach.
Podobają mi się legginsy galaxy, ale ma je za dużo osób i dlatego kupiłam sobie takie zwykłe ciemnoszare, ale bardziej to one są szarobeżowe hahs
:*

a tutaj jest sobie lotos
Muszę pomyśleć o nowym nagłówku :)
10 kwietnia 2013
Historia...
Ten kto dziś zobaczył kalendarz zobaczył, że jest 10 kwietnia. Dokładnie trzy lata temu rozbił się samolot prezydencki z samym prezydentem, jego żoną i innymi ważnymi osobami. W 2010 roku ta wiadomość ruszyła całą Polskę i jej sąsiadów.
Rozumiem, stało się to, ale czemu niektóre osoby nie potrafią pogodzić się z tą informacją. Tych ludzi już nie ożywimy, chyba że w sercu. Minęły już trzy lata, a to nadal wszędzie krąży. Występowały różne opcje jak to się stało? jedna, że uderzyli w sosnę, druga, że to był zamach i w ogóle każdy wymyśla sobie swoją wersję.
Rozumiem pamiętajmy o tym wydarzeniu, ale nie przesadzajmy. Stało się i nie odstanie...
Temat sam w sobie jest smutny...Przed chwilą przyjrzałam się zdjęciu listów, które przyszły do Lucy i chyba jest tam mój :) Teraz już mam banana na twarzy hahs
:* Tylko czekam, aż nagra ten filmik :)
Rozumiem, stało się to, ale czemu niektóre osoby nie potrafią pogodzić się z tą informacją. Tych ludzi już nie ożywimy, chyba że w sercu. Minęły już trzy lata, a to nadal wszędzie krąży. Występowały różne opcje jak to się stało? jedna, że uderzyli w sosnę, druga, że to był zamach i w ogóle każdy wymyśla sobie swoją wersję.
Rozumiem pamiętajmy o tym wydarzeniu, ale nie przesadzajmy. Stało się i nie odstanie...
Temat sam w sobie jest smutny...Przed chwilą przyjrzałam się zdjęciu listów, które przyszły do Lucy i chyba jest tam mój :) Teraz już mam banana na twarzy hahs
:* Tylko czekam, aż nagra ten filmik :)
9 kwietnia 2013
Grrr+ Clean&Clear Advantage
Czemu zawsze ja? Znowu brakło mi pól punktu do wyższej oceny (język polski) Z innych przedmiotów nigdy tak nie mam, a z polskiego prawie zawsze.
Jutro mam tylko pięć lekcji <kocham trzecie klasy, za ten obóz> Do tego nauczycielka z matematyki jedzie do nich, bo ktoś z nauczycieli się rozchorował i potrzeba zastępstwa. Nie można powiedzieć, że się nie cieszę. Mam dosyć fajny pomysł na zdjęcie, dłonie trzymające kryształki lodu, a przy tym jeszcze słońce. Wczoraj byłoby idealnie, ale dopiero dzisiaj na to wpadłam, akurat jak nie ma słońca a rano padało. Mówi się trudno ;)
Żel do mycia twarzy Clean&Clear Advantage co do niego to mam mieszane uczucia. Z początku wydawał się i był nawet fajny, a potem wysuszał. Mam go już bardzo długo, a on nie chce się skończyć. Już dawno dawno temu czytałam jego recenzje i albo ktoś go lubił albo nienawidził. Jednym wysuszał skórę, drugim nie. Pewnie to zależy od rodzaju skóry, ja mam mieszaną i twierdzę, że jest dobry oczywiście z późniejszym użyciem kremu. Co do tego czy usuwa pryszcze, może tam trochę, ale nie zbyt. Zależy od skóry, jeśli jednak nie chcecie się rozczarować to kupcie jakiś inny żel np. z Under20, bo po tym za dużo się nie spodziewajcie. Kupiłam go dosyć dawno, ale myślę, że powinien być jak nie ten to jego brat. Nie polecam.
Jutro mam tylko pięć lekcji <kocham trzecie klasy, za ten obóz> Do tego nauczycielka z matematyki jedzie do nich, bo ktoś z nauczycieli się rozchorował i potrzeba zastępstwa. Nie można powiedzieć, że się nie cieszę. Mam dosyć fajny pomysł na zdjęcie, dłonie trzymające kryształki lodu, a przy tym jeszcze słońce. Wczoraj byłoby idealnie, ale dopiero dzisiaj na to wpadłam, akurat jak nie ma słońca a rano padało. Mówi się trudno ;)
Pewnie już kiedyś mówiłam, że chodzę do klasy językowej (rozwinięty angielski) Twierdzę, że dobrze wybrałam mam fajną klasę i w ogóle. Do poniedziałku podobno nie ma być naszej pani i zadała nam dużo ćwiczeń, ale pewnie zrobię to w dwa dni, a potem będę się lenić (na lekcjach)
Żel do mycia twarzy Clean&Clear Advantage co do niego to mam mieszane uczucia. Z początku wydawał się i był nawet fajny, a potem wysuszał. Mam go już bardzo długo, a on nie chce się skończyć. Już dawno dawno temu czytałam jego recenzje i albo ktoś go lubił albo nienawidził. Jednym wysuszał skórę, drugim nie. Pewnie to zależy od rodzaju skóry, ja mam mieszaną i twierdzę, że jest dobry oczywiście z późniejszym użyciem kremu. Co do tego czy usuwa pryszcze, może tam trochę, ale nie zbyt. Zależy od skóry, jeśli jednak nie chcecie się rozczarować to kupcie jakiś inny żel np. z Under20, bo po tym za dużo się nie spodziewajcie. Kupiłam go dosyć dawno, ale myślę, że powinien być jak nie ten to jego brat. Nie polecam.
To na tyle pa :*
8 kwietnia 2013
Trochę dziwny ten dzień
Dzień dziwniejszy niż wczoraj i przedwczoraj. Dostałam 3 z religii bo katecheta wymyślił sobie "o pooglądają film o Benedykcie XVI i napiszą z tego kartkówkę" -,- Właściwie nie będę się przejmować religią. I tak zawsze na niej jest luz i dziczarnia, wtedy nie poznaję swojej klasy. Eetam jest fajnie najlepiej wygląda mój zeszyt z przodu normalny (lekcje itd), a z tyłu tysiąc kwadracików tak wiem nudzi mi się na religii. Jeszcze mamy dwie w tygodniu. Znacie mnie jako optymistkę i taką będę. Zbliża się miesięcznica jak prowadzę bloga hahs Uwielbiam ten tydzień obóz naukowy trzecich klas i mnóstwo nauczycieli wyjechało z nimi. Jutro idę godzinę później (8:50) Kocham jak budzę się i jest jasno..słońce...W środę zaczynam później i przychodzę szybciej, w czwartek mam chyba wszystkie lekcje, a w piątek tylko ostatnia lekcja, ale zamiast jej mamy fizykę -,- Nienawidzę fizyki jest zaraz po matematyce.
Pisałam do Lucy na skypa i jakoś nie chce się wysłać nie wiem czemu spróbuje jeszcze raz. ;)
Mam dla was pocieszenie jeszcze cztery dni i weekend hahs ;*
A tu religia :)
7 kwietnia 2013
Recenzja +paznokcie
Dzisiaj o moich paznokciach. Opowiem o nich samych, kolorze, długości itd.
Na teraz mam u nóg zielono-turkusowo-niebieskie to taki nie określony kolor :) a u rąk muszę mieć takie mniej więcej bezbarwne więc bezbarwne, ale za to malutki paznokieć w prawej ręce jest różowy. Tak sobie wymyśliłam. Dziś obcięłam i mam dosyć krótkie. Nie będę was nudzić o paznokciach więc następny temat to recenzja :
Szampon Garnier mango i kwiat tiare
+zapach
+ładne opakowanie
+wydajny
+nie obciąża włosów
Dla niektóry osób jest niedobry itd., ale dla mnie idealny. Już kupiłam nowy tymrazem znowu Garnier tylko że Ultra Doux olejek z awokado i masło karite jak na razie bardzo dobry


:) Pamiętajcie mam księgę gości wpiszcie się :)
Na teraz mam u nóg zielono-turkusowo-niebieskie to taki nie określony kolor :) a u rąk muszę mieć takie mniej więcej bezbarwne więc bezbarwne, ale za to malutki paznokieć w prawej ręce jest różowy. Tak sobie wymyśliłam. Dziś obcięłam i mam dosyć krótkie. Nie będę was nudzić o paznokciach więc następny temat to recenzja :
Szampon Garnier mango i kwiat tiare
+zapach
+ładne opakowanie
+wydajny
+nie obciąża włosów
Dla niektóry osób jest niedobry itd., ale dla mnie idealny. Już kupiłam nowy tymrazem znowu Garnier tylko że Ultra Doux olejek z awokado i masło karite jak na razie bardzo dobry
:) Pamiętajcie mam księgę gości wpiszcie się :)
6 kwietnia 2013
Zakupy! +Carmex
Wczoraj byłam na zakupach i kupiłam sobie, taki jak był zamiar strój kąpielowy (niebieski, dwu częściowy) i jedną bluzkę. Niestety tylko jedną, to co było dziwne to, że 36-mój rozmiar w tych sklepach był o wiele większy niż w innych. A mniejszego nie było. No mówi się trudno. Przy okazji weszłam do Rossmann'a i na reszcie kupiłam Carmex'a. Tradycyjnego w słoiczku. Myślałam i trochę się obawiałam tego, że to mrowienie "pieczenie" będzie nie do zniesienia, tak jak niektórzy pisali. Ja wcale tego tak nie odczuwam, aby piekło czy coś w tym stylu. Podobnie z tym, że jak się używało takich lekkich, słodkich balsamów to Carmex będzie obrzydliwy. To co mogę na teraz stwierdzić, że Carmex jest najlepszy już go pokochałam hahs żobaczymy czy dłużej się sprawdzi za niedługo napiszę jego recenzję.

:*
To by było na tyle
:*
5 kwietnia 2013
Weekend! +Lucy
Taki tydzień to mi się podoba tylko trzy dni, jedna kartkówka i sprawdzian, zero pytań <trzy razy tak> hah
Już tylko około tydzień do filmiku z listami (do Lucy) Jak zobaczę swój to chyba się poryczę, na serio. W nim napisałam do samej Lucy jak i do Julii i rysunek, dałam jej linka do tego bloga, więc jak dojdzie to chyba mi napisze. Mam nadzieje, że dojdzie.
Dzisiaj post o Lucy znanej blogerce. Dokładniej nazywa się Łucja Wojtacha, ma prawie 14 lat i prowadzi bloga klik i kanał na YouTube. Stara się codziennie dodawać posty. Poznałam ją około roku temu, ale dopiero jeden/dwa miesiące temu natrafiłam na jej bloga. Przeczytałam wszystkie wpisy nawet te rok stare haha. Co do hejterów może jest ich kilku, ale Lu sobie świetnie z nimi radzi. Jej blog jest bardzo przyciągający, ma ładny wygląd i da się czytać normalnie (nie ma żadnego tła, które by przeszkadzało) Tego posta łatwo mi się pisze, bo to moje zdanie o osobie, którą bardzo lubię. Dzięki niej stałam się bardziej tolerancyjna, a nawet polubiłam Justina Biebera. W ogóle tak jak opowiada Lucy norwedzy są bardzo tolerancyjni nie jak polacy. No trudno tacy jesteśmy :) Ostatni filmik Lu poruszył mnie zmieniłam tok myślenia o niej. Podziwiam ją i jeśli Lucy teraz to czyta to " Pamiętaj do mnie zawsze będziesz tą fajną dziewczyną z superowym blogiem :* "
A tutaj jej zdjęcie :
To by było na tyle. Jadę na zakupy.!!!
4 kwietnia 2013
Dzień jak co dzień
Hejo,
Kocham takie dni bez sprawdzianów i pytania w szkole. *_* Dostałam 5 z historii cud.hah
Do waszej wiadomości od zaraz jak się rozpogodzi zacznę biegać, w wakacje to obowiązkowo. Postawiłam sobie takie zadanie i wykonam je mimo nie wiadomo co. Hah Jestem stanowcza.
To tylko ja mogą pstrykać sobie foty z kwiatkami hha
A z nowości Lucy podała skypa dla fanów itslucybitch1. Zaprosiłam ją, na pewno zaakceptuje, jak zobaczy (mam nadzieję) Wie może ktoś jak długo przemieszczają się listy z Polski do Norwegii ? Nadal czekam. :* pa

Kocham takie dni bez sprawdzianów i pytania w szkole. *_* Dostałam 5 z historii cud.hah
Do waszej wiadomości od zaraz jak się rozpogodzi zacznę biegać, w wakacje to obowiązkowo. Postawiłam sobie takie zadanie i wykonam je mimo nie wiadomo co. Hah Jestem stanowcza.
To tylko ja mogą pstrykać sobie foty z kwiatkami hha
A z nowości Lucy podała skypa dla fanów itslucybitch1. Zaprosiłam ją, na pewno zaakceptuje, jak zobaczy (mam nadzieję) Wie może ktoś jak długo przemieszczają się listy z Polski do Norwegii ? Nadal czekam. :* pa
3 kwietnia 2013
Pełna szczęścia
Tak więc zacznę dziś od tego, że to jednak prawda: ja i Klaudia (moja przyjaciółka, jakby ktoś nie wiedział) jesteśmy spokrewnione. Może i trochę dalej, ale fajnie że mam w rodzinie takiego osła hah ^^ Od w-f wymyśliłam jej tyle przezwisk, a ona mi kocham takie głupawki :)
Szczęście, szczęście wszędzie to trochę podejrzane. Dostałam dziś 5,5 z bioli, 5 z maty *_* i 4 z fizyki, 4 z polskiego. Jestem z siebie dumna ;)
Idąc ze szkoły myślałam sobie o poście, miałam zamiar napisać takiego smutasa, ale to się zmieniło kiedy weszłam na tego bloga. Już się dołowałam, że nikt tu nie wchodzi, ale tak nie jest dzięki wam ;*
Nadal czekam, aż ten list dojdzie do Lucy. AAA
:*
Szczęście, szczęście wszędzie to trochę podejrzane. Dostałam dziś 5,5 z bioli, 5 z maty *_* i 4 z fizyki, 4 z polskiego. Jestem z siebie dumna ;)
Idąc ze szkoły myślałam sobie o poście, miałam zamiar napisać takiego smutasa, ale to się zmieniło kiedy weszłam na tego bloga. Już się dołowałam, że nikt tu nie wchodzi, ale tak nie jest dzięki wam ;*
Nadal czekam, aż ten list dojdzie do Lucy. AAA
:*
A tutaj pomarańcze nie wiem nawet czemu je tu wkleiłam hah (moja tapeta)
2 kwietnia 2013
Zając!
Tak jak wczoraj mówiłam, poszłam robić świątecznego zająca oczywiście z śniegu. A tutaj jego zdjęcie:
Dzisiaj przyjemnie sobie wstałam o 10, poszłam coś zjeść i przed chwilą skończyłam robić zadania. Jutro już do szkoły, będzie mi brakować tej beztroski, wstawania kiedy mi się chce, a nie o 6:36 czy 6:33. Jest też kilka pozytywów zobaczę całą klasę...A jak u was, jesteście już przygotowani czy czekacie do wieczoru? Jestem ciekawa jak długo jeszcze pójdzie mój list (ten do Lucy). Nawet dobrze, że już się te święta skończyły, nie były jakoś bardzo udane. Byłam chora, a do tego spadło mega dużo śniegu. Jeszcze nigdy nie widziałam, aż tyle białego puchu hah. Może tam było i więcej jak miałam z trzy lata, ale tego nie pamiętam :(
No to kończę pa :*
1 kwietnia 2013
Prima Aprilis
Hi,
Dzisiaj mam dwa święta Prima Aprilis i Lany Poniedziałek, nie wiem czy to do końca święta, ale są zapisane w kalendarzu na czerwono.
Dzień zapowiada się fajnie, dowiedziałam się, że jest możliwość, że ja z moją przyjaciółką jesteśmy spokrewnione. Muszę ją zapytać. Znamy się od ośmiu lat, a dopiero teraz dowiaduję się, że jesteśmy rodziną. Zawsze i tak uważałam i nadal uważam za siostrę ;*
I jak oblali was już? Albo obrzucili śniegiem hah ta pogoda na podwórku mam 60cm zaspy, a z dachu co chwilę spada śnieg. Pa idę robić śnieżnego zająca :*
Dzisiaj mam dwa święta Prima Aprilis i Lany Poniedziałek, nie wiem czy to do końca święta, ale są zapisane w kalendarzu na czerwono.
Dzień zapowiada się fajnie, dowiedziałam się, że jest możliwość, że ja z moją przyjaciółką jesteśmy spokrewnione. Muszę ją zapytać. Znamy się od ośmiu lat, a dopiero teraz dowiaduję się, że jesteśmy rodziną. Zawsze i tak uważałam i nadal uważam za siostrę ;*
I jak oblali was już? Albo obrzucili śniegiem hah ta pogoda na podwórku mam 60cm zaspy, a z dachu co chwilę spada śnieg. Pa idę robić śnieżnego zająca :*
No to zamarzany poniedziałek :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)

