17 lipca 2019

Ooh, open your lips, undress me

Hej,
Środa.

Dzisiejszy dzień spędziłam zupełnie inaczej niż w ostatnim czasie, a to dlatego, że byłam w górach. Było naprawdę fajnie, nawet udało mi się trochę opalić, chociaż było to nieplanowane. Poza tym nazbierałam trochę jagód, poleżałam na łące i wypiłam zimne piwo. Czego chcieć więcej?

Skończyłam szósty sezon Beverly Hills, 90210.

Uwielbiam ten serial i nigdy w życiu o nim nie zapomnę. Brakuje mi kilku postaci i mniej więcej wiem jak potoczą się dalsze losy bohaterów. Mimo wszystko myślę, że ma on szansę stać się serialem mojego życia, bo roku 2019 jest już na pewno. Już teraz wiem, że strasznie trudno będzie mi się z nim rozstać, a kiedyś ten czas nadejdzie.

Obecnie już się umyłam i za jakiś czas pójdę spać. W końcu już dosyć późno.
grafika flowers, rose, and pink

16 lipca 2019

Don’t you let me fall

Hej,
Wtorek.

Dzisiejszy dzień był dla mnie w jakimś stopniu denerwujący. Po prostu strasznie szybko się irytowałam, nawet o jakieś nieistotne głupoty.

W ciągu dnia z rana byłam na targu, potem zrobiłam coś przy obiedzie, posiedziałam trochę na działce i zobaczyłam z dwa odcinki Beverly Hills, 90210.

Obecnie pozostało mi umyć się i zobaczyć jakiś odcinek serialu, kiedy to będę czekać aż podeschną mi włosy. Ostatecznie w końcu rzucę się do mojego łóżka.
grafika Bentley, chic, and glamour

15 lipca 2019

'Cause you know it’s been a long time coming

Hej,
Poniedziałek.
Nowy tydzień.

Dzisiejszy dzień w sporej mierze spędziłam na dworze, bo w końcu wróciła ciepła pogoda. Było naprawdę przyjemnie i mam nadzieję, że następne dni będą wyglądały podobnie albo lepiej, innej opcji nie przyjmuję.

Poza tym zrobiłam obiad, wyprasowałam dwie partie prania, siedziałam trochę na działce i w zbiorach doświadczyłam ogromnego ogórka, bo waży on ponad 730 gramów. Ale to dobrze, że tak mi wszystko rośnie.

Obecnie dopiero co się umyłam i za jakiś czas pójdę spać.
grafika black, moon, and white

14 lipca 2019

But friends don’t know the way you taste la la la

Hej,
Niedziela.

Kolejny tydzień dobiega końca. Były to naprawdę znaczące dni. 

A co dzisiaj?
Wstałam już o ósmej, zjadłam świetne śniadanie i zrobiłam sobie herbatę. Zaraz potem chwytałam się obiadu. Większość życia ludzkiego kręci się wokół jedzenia. Po obiedzie posprzątałam i miałam chwilę dla siebie.

Pogoda pokazywała swoje możliwości, co jakiś czas przetaczała się burza, a potem znowu świeciło słońce. Dziwny był ten dzień.

Teraz już tylko się umyję, poczekam aż podeschną mi włosy i w tym samym czasie zobaczę jakiś odcinek serialu, później może wysuszę włosy suszarką i pójdę spać.
Grafika użytkownika ❥ 𝐻𝑒𝒶𝓇𝓉𝒷𝓇𝑜𝓀𝑒𝓃 ❥

13 lipca 2019

You say that we’re just friends

Hej,
Sobota.

Dzisiaj przed południem razem ze znajomymi byłam złożyć dokumenty na studia. Cieszę się z mojego wyboru, mam nadzieję, że ukończę je z taką samą myślą. Może trochę się obawiam przyszłości, ale z drugiej strony przynajmniej mam już niektóre rzeczy pewne, takie fundamenty mojego życia.

Poza tym była to też sobota, dlatego tak jak zazwyczaj posprzątałam w domu, umyłam podłogi i naprawdę byłam zadowolona z tego, że jeszcze wczoraj poodkurzałam. A wieczorem zrobiłam ciasto i trochę posiedziałam z babcią przy piwie. Był to w stu procentach dobry dzień. I myślę, że na długo go zapamiętam pod wieloma względami.

Teraz już tylko umyję się i mogę iść spać, ale dopiero po odcinku Beverly Hills, 90210.
grafika beach, summer, and aesthetic

12 lipca 2019

There’s just some things that never change

Hej,
Piątek.

Dzisiejszy dzień był dobry. W końcu rozwiązałam wszystkie problemy z moją drukarką, jak miło, że nareszcie drukuje tak jak powinna.

Wieczorem jeszcze poodkurzałam z racji tego, że nie chcę wszystkiego zostawiać sobie na jutrzejszy dzień. A później w końcu posiedziałam na dworze wśród kwitnących lilii. Po całym zimnym tygodniu, taki wieczór był potrzebny.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się, poczekać aż wyschną mi włosy i iść spać. W międzyczasie może zobaczę jakiś odcinek serialu czy coś poczytam. Już czekam aż rzucę się do mojego łózka.
grafika coffee

11 lipca 2019

Locked in the hotel

Hej,
Czwartek.

Dzisiaj dowiedziałam się, że dostałam się do drugiej uczelni na którą się rekrutowałam. Popołudniem naprawdę miałam ciężki orzech do zgryzienia, tym bardziej że jest tak mało dni na dostarczenie dokumentów. Mogę powiedzieć, że wahałam się tylko pomiędzy dwoma miastami, bo kierunek, a nawet nazwa uniwersytetu jest taka sama w obu kierunkach.

Oprócz tego zrobiłam obiad, byłam trochę na podwórku, w sklepie i dalej męczyłam się z drukarką, ale już jest lepiej. Jutro mam nadzieję, że będzie działać tak jak powinna.

Obecnie dopiero co się umyłam. Za jakiś czas myślę iść już spać, bo mam kilka planów na jutro. A poza tym jakoś ostatnio polubiłam trochę wcześniejsze wstawanie.
grafika summer, beach, and polaroid

10 lipca 2019

I wish it wasn’t so damn hard to leave ya

Hej,
Środa.

Zostałam zakwalifikowana na studia, gdzie raczej chcę iść, bo w końcu jest to uczelnia mojego pierwszego wyboru. Jutro zobaczę czy dostałam się na drugą uczelnie. Wtedy będę miała mały problem przy dokonaniu ostatecznej decyzji.

A co tam dzisiaj? W sumie to nie za dużo, zobaczyłam kilka odcinków serialu, zrobiłam sobie dużo herbaty razy dwa, zrobiłam obiad i ogólnie wszystko co musiałam w codziennym życiu w około domu i w środku.

Nadal jest dosyć zimno, już się umyłam i jakiś czas rozmawiałam przez telefon i leżałam w ciepłym łóżku. Pewnie i tak będę musiała dosuszyć włosy i dopiero wtedy będę mogła iść spać.
grafika awesome, Greece, and beauty

9 lipca 2019

Her body fit right in my hands la la la

Hej,
Wtorek.

Dzisiejszy dzień spędziłam przede wszystkim z drukarką. Już rano jechałam po nowe tusze, a potem jak dzień długi starałam się, żeby zadziałała ona normalnie. Nadal mi się nie udało, nawet wyłączenie i włączenie nie poskutkowało. Jutro jeszcze trochę się z nią namęczę, a ostatecznie w czwartek kupię jeszcze jeden czarny tusz, bo to właśnie z nim cały czas jest problem.

Poza tym byłam głównie albo w kuchni albo na działce. Nawet pomimo tego, że jest dosyć zimno na dworze. Dobrze jednak chociaż trochę posiedzieć na powietrzu.

Obecnie pozostało mi umyć się i mogę iść spać. Ale pewnie jeszcze trochę posiedzę i może poczytam książkę albo coś zobaczę. Jutro już nie mam zamiaru wstać o siódmej. Jutro też popołudniu mają być wyniki z jednej uczelni na którą aplikuję. Będzie to ciekawy dzień.
Grafika użytkownika ♡jacy♡

8 lipca 2019

Tequila sunrise

Hej,
Poniedziałek.
Nowy tydzień.

Dzisiejszy dzień był całkiem przyjemny, jednakże chłodny. Naprawdę z dnia na dzień jest coraz zimniej. Tydzień temu temperatura była dwa razy wyższa. A właśnie teraz jest lipiec czyli takie prawdziwe lato. Myślę, że jeszcze ono do nas wróci.

Zobaczyłam film After.

"Tessa rozpoczyna wymarzone studia. Jej uporządkowany świat staje na głowie, kiedy poznaje buntowniczego Hardina."

Myślę, że gdybym miała o cztery pięć lat mniej ten film dużo bardziej by mi się podobał. Jak dla mniej jest on dosyć średni, zobaczyłam, ale więcej do niego nie wrócę. Postacie wydają mi się takie typowe i przewidywalne, a w dodatku zwiastun zdradza praktycznie cały problem filmu. Książki nie czytałam, jednak na pewno nie jest to następca Greya.

Obecnie dopiero co się umyłam. Poczekam trochę aż wyschną mi włosy albo raczej podeschną i ostatecznie wysuszę je suszarką. Jutro mam w planach wstać znacznie szybciej.
grafika coffee

7 lipca 2019

We danced for hours in the sand

Hej,
Niedziela.

Pierwszy tydzień lipca dobiega końca. Jak na razie był bardzo dobry, głównie z uwagi na wyniki z matur. Mam nadzieję, że taki też będzie w późniejszym czasie.

Skończyłam pierwszy sezon La casa de las flores.

Mało widziałam produkcji hiszpańskich, ale ta naprawdę jest warta uwagi. Ciągle coś się dzieje, zaskakuje widza, w sumie zaczynając od samego początku. Dużo w nim zawirowań, zdrad, kłamstw i tajemnic, jednak w pewnym stopniu to wszystko sprawia, że jest jeszcze ciekawszy. Aż czekam na drugi sezon po takim zakończeniu, którego kompletnie się nie spodziewałam.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i iść spać. Wszystko co miałam zrobić już zrobiłam. Może jeszcze trochę posiedzę, ale raczej nie długo.
Grafika użytkownika jijimble

6 lipca 2019

Sapphire moonlight

Hej,
Sobota.

Dzisiejszy dzień był naprawdę pracowity.

Wstałam już o ósmej i dzięki temu miałam czas na wszystko. Głównie na sprzątanie, odkurzanie, szybki obiad, umycie podłogi i inne tego typu czynności, które w domu trzeba zrobić.

Pomimo tego, że jeszcze nie studiuję to już widzę, że studia są bardzo stresujące. Najpierw bałam się, że nie zdam matury, potem że opłata rekrutacyjna nie dojdzie na czas, a teraz jeszcze że się nie dostanę, a jeśli dostanę to mam kilka dni na dostarczenie dokumentów, teraz kwestia tego czy sama mam jechać autem, pociągiem i starać się wrócić do domu albo zostać tam na noc, czy wysłać je kurierem i jak to wszystko ma wyglądać. Strasznie dużo obaw aktualnie przeżywam, dlatego dobrze jest mieć dni, w których mam co robić, czym się zająć, bo wtedy też mniej myślę.

Dopiero co się umyłam. Obecnie pozostało mi już tylko poczekać aż wyschną mi włosy i mogę iść spać, a w międzyczasie może jeszcze zobaczę jakiś odcinek albo coś poczytam. Myślę, że położę się o odpowiedniej godzinie.
grafika beach, travel, and ocean

5 lipca 2019

It felt like ooo la la la

Hej,
Piątek.

Dzisiejszy dzień był pełen emocji. Naprawdę dużo się działo, wszędzie mnie było pełno i myślę, że też dlatego pójdę wcześniej spać. Zresztą dziś również wstałam szybciej, bo po siódmej już byłam na nogach.

Obecnie pozostało mi umyć się, zobaczyć jakiś odcinek serialu i położyć się do łóżka. Jutro już znowu sobota, czyli dzień na podkręconych obrotach. Ale będzie to dobry dzień. Przynajmniej tego się trzymam.
Grafika użytkownika Miren Iosu

4 lipca 2019

before i even knew her name la la la

Hej,
Czwartek.

ZDAŁAM MATURY!

Po całym tym stresie w czasie egzaminów i w oczekiwaniu na wyniki, naprawdę jestem zadowolona i szczęśliwa z tego jak mi poszło. Tym bardziej, że mam czym się pochwalić, oby uczelnie które wybrałam również podzielały moje zdanie.

Poczułam dużą ulgę jak zobaczyłam wyniki i w końcu mogłam być spokojniejsza, przynajmniej w jakimś stopniu.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i iść spać, może jeszcze zobaczę jakiś odcinek serialu, ale nie chcę iść spać za późno, bo jutro raczej wstaję wcześnie z rana.
grafika summer, beach, and sunset

3 lipca 2019

sweat dripping off me

Hej,
Środa.

Już jutro wyniki z matur. Strasznie nie mogę się tego doczekać. Mam nadzieję, że zdałam i liczę na to, że bardzo dobrze. Ale z racji, że moje procenty będę mogła zobaczyć dopiero o ósmej rano to za chwilę pójdę się umyć i spać. Oby ten lipiec dobrze mi się zaczął.

Dzisiejszy dzień był dosyć przyjemny, wyspałam się, zobaczyłam kilka odcinków nowego serialu, zrobiłam coś przy obiedzie, posiedziałam trochę na dworze i na działce. A teraz już znowu noc. Oby wszystko mi się udało.
grafika luxury, red, and rose

2 lipca 2019

the air was hot from summer rain

Hej,
Wtorek.

Dzisiejszy dzień był całkiem miły. Upały już minęły i można powiedzieć, że było tak dobrze, umiarkowanie. Zimno wcale nie jest, ale żar z nieba również się nie leje. A to, że wczoraj w nocy padało w zupełności pomogło wszelkim roślinom. Po nich to strasznie było widać jak słonce je paliło i praktycznie więdły z ciepła.

Obecnie dopiero co się umyłam i za jakiś czas pójdę spać. Może jeszcze zobaczę jakiś odcinek serialu, ale to będzie wszystko na dziś.
grafika alternative, art, and glitter

1 lipca 2019

Hello July!

Hej,
Poniedziałek.
Nowy miesiąc i tydzień.

Dzisiaj miałam ostatni jak na razie egzamin zawodowy z kwalifikacji w części praktycznej. I szczerze mówiąc czuję się znacznie pewniej niż po części teoretycznej. Mam nadzieję, że uda mi się go zdać.

Od południa zbierało się na burzę i w końcu po południem zaczęło padać. Burza i wiatr jednak dosyć szybko przeminęły, ale takie warunki wróciły jeszcze późnym wieczorem. Myślę, że jutro będzie już znacznie chłodniej niż dzisiaj.

Obecnie już się umyłam, poczekam jeszcze trochę aż podeschną mi włosy i jeśli będzie trzeba to je podsuszę i w końcu pójdę spać. Dzisiejszy dzień w jakimś stopniu był męczący.
Znalezione obrazy dla zapytania hello july