12 marca 2015

And I told you to be kind

Hej,
Kolejny dzień prawie minął, fajnie mieć trochę więcej czasu, móc zaplanować sobie co chcę zrobić i niczego nie musieć. Tak właściwie to myślałam, żeby poczytać dzisiaj książkę albo lekturę bądź też wreszcie porysować tak zupełnie dla siebie, bez ograniczeń. Na plastyce czy artystycznych lubię rysować, ale zazwyczaj wtedy mamy wyznaczony temat lub w ogóle narzucony wzór. Mimo wszystko takie praca powinny być dowolne, powinny pokazywać co w nas samych siedzi, jak się aktualnie czujemy, co chcemy okazać. Najlepszym przykładem tutaj mogą być małe dzieci, które wyrażają siebie, dla nich zielone słońce i pomarańczowe niebo może być normalne, nie muszą pokazywać świata takim jaki jest, tworzą własną wersję.
Drugi dzień rekolekcji, czyli kościół, a potem długie wracanie do domu, po czym obiecany spacer z psem, który dzisiaj obchodzi swoje urodziny. Nie wyobrażam sobie życia bez zwierząt, strasznie się do nich przywiązuję. Psy czy koty są świetne, miłe, przytulne, ciepłe, choć czasem pokazują zwierzęcą naturę. Po prostu trzeba przywyknąć do pewnych szczególnych cech, w końcu też każde zwierzątko jest inne, tak samo jak ludzie.
Myślałam też żeby zobaczyć jakiś film, ale to chyba już mi się nie uda. Za chwilę pójdę wziąć prysznic, poczytam trochę lekturę i może jeszcze wejdę na laptopa. Potem tylko kochane łóżeczko, spanie do ósmej jest świetne, oprócz tego, że kilka razy się przebudzam z myślą, że zaspałam. No cóż, przyzwyczajenie jest trochę silniejsze.
Jutro już piątek, jakoś szybko minął mi ten tydzień, ale te rekolekcje całkiem mi pasują. Nie muszę siedzieć po kilka godzin w szkole. po czym wieczorami się uczyć. Niestety w niedzielę cały czar pryśnie i znowu będę musiała ruszyć zeszyty.

2 komentarze:

  1. super blog swietne zdjecie i posty bardzo przejrzyscie napisane :)
    http://angelica--blog.blogspot.com/ moj blog zaparaszam :) obserwujemy ? ja juz !

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.