15 marca 2015

'Cause I'll be holding all the tickets

Hej,
Niedziela, co oznacza, że już jutro znowu poniedziałek i nowy tydzień. W którym czekają mnie cztery sprawdziany (angielski, chemia, historia, polski), referat z chemii, kartkówki (wos, niemiecki, polski..) i możliwość pytania z lekcji, tak aż chyba widać moje zadowolenie i chęć pójścia do szkoły. Pocieszeniem jest to, że zostało tylko pięć dni szkoły, a w następny poniedziałek rozpoczyna się obóz naukowy, głównie przygotowujący do egzaminów gimnazjalnych, ale możemy przypiąć go do wycieczek, będzie chodzenie po górach, obijanie się, rozmawianie, chodzenie po nocach i tym podobne typowo wycieczkowe akcje.
Dzisiaj pogoda była znacznie lepsza, świeciło słońce i było dosyć ciepło. Świetna pogoda, żeby się przejść, tak też zrobiłam.
Aktualnie zrobiłam zadanie z angielskiego, pouczę się trochę i może nawet zacznę pisać referat z chemii, bo jutro i tak mam już dużo do zrobienia. Wolałabym po prostu odstresować się, posiedzieć z samą sobą, porysować albo zobaczyć serial. Niestety jest zupełnie inaczej i nie za bardzo mam możliwość wprowadzenia zmian.
Jedynym oddechem dzisiaj będzie prysznic i moje najukochańsze łóżko.
Już nawet zaczęłam myśleć co zrobię na czas obozy, gdy nie będę miała dostępu do laptopa, bloga. Prawdopodobnie napisze posty tematyczne, które w ostatnim czasie mogły mi się nasunąć na myśl, ale nigdy nie było wystarczająco czasu i miejsca, na odrębną notkę. Przez pięć dni, narobią mi się lekkie zaległości, a zwłaszcza na tumblrze, gdzie czasami po dwóch dniach braku czasu dla niego, przez godzinę go przeglądam. Trochę czekam na dzień powrotu i momentu, gdy zacznę opisywać cały obóz, a pewnie skończy się na tym, że będę strasznie zmęczona i nie rozpiszę się dokładniej. A właściwie to i tak zakładam, że większość nie będzie odpowiednia do publikacji.
Będzie dobrze ♥

2 komentarze:

  1. nie zazdroszczę ja dzisiaj i jutro mam wolne bo rekolekcje, środa też wolna bo będę miałą występ, w czwartek idę normalnie a piątek zawody na dzień wiosny i kolejny dzien wolny hahah xd


    Zapraszam na bloga jeśli ci się spodoba zaobserwuj :)
    Mój Blog - klik!

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.