4 marca 2015

My, my, my, my

Hej,
Dzisiaj już znowu środa, środek tygodnia, czyli jeszcze tylko dwa dni w szkole.
Dobrze zaczynać godzinę później, niby to tylko sześćdziesiąt minut, ale różnica znaczna, skończyć godzinę szybciej też jest całkiem przyjemnie. Mimo tego, że bardzo lubię język angielski, to tym razem akurat ucieszyła mnie ta zmiana. Tak właściwie dzisiaj miałam tylko dwie lekcje poważniejsze i dwa w-fy + świetlicę. Ledwo co wróciłam do domu. spakowałam się na jutro i aktualnie piszę tego posta, bo jednak nie chciałam zostawiać bloga na późny wieczór, wtedy prawdopodobnie będę uczyła się na historię, chyba, że okaże się, że jednak jutro nie będzie pani. Tak to będzie nawet fajnie, znowu rozdawanie ulotek z nami samymi i oprowadzanie rocznika 02 po szkole. W zeszłym roku było strasznie dużo bardzo niskich osób, ja sama do najwyższych nie należę, jednak w szóstej klasie byłam wyższa od nich. Ciekawe czy ten rocznik z 2002 okaże się podobny. Jednak tak czy tak obecne drugie i pierwsze klasy gimnazjum, a zwłaszcza te pierwsze mają bardzo często głupie zachowania, rozbić głowę telefonem czy też lustro głową to nie najbardziej bystry pomysł. Znajdą się też osoby normalniejsze osoby, choć takich coraz mniej. Ale mimo wszystko wolę nie oceniać, po prostu takie moje zdanie.
Pogoda nadal jakaś pomieszana. Rano o ósmej było ciemno jakby była dopiero szósta, potem zaczął sypać śnieg, a potem już tylko świeciło słońce. A do tego wszystkiego strasznie wieje wiatr. Co się dzieje z tą pogodą.
Za chwilę zacznę się zbierać, w końcu za jakieś pół godziny wychodzę. Czyli resztę dnia spędzę fajnie.

6 komentarzy:

 1. U mnie w szkole też ostatnio często są zastępstwa albo nie ma ostatnich lekcji :D Udanego dnia ;D Mnie wieczorem czeka biologia :c

  OdpowiedzUsuń
 2. ja dzisiaj nie miałam lekcji bo miałam apel w szkole i chyba juttro też tak będzie xdd

  Mój Blog - klik!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja w ogóle nie mam apeli, jak już to akademie, w których zazwyczaj biorę udział
   :)

   Usuń
 3. jutro już piątek!

  obserwujemy?
  ewamaliszewskaoff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.