27 marca 2015

Memories ♥

Hej,
Dziś trochę o wspomnieniach,
Dlaczego są one takie ważne? Ponieważ opisują zazwyczaj te miłe historie zdarzenia, przynajmniej tylko te chcemy pamiętać. Warto robić zdjęcia, lub prowadzić sobie pamiętnik, aby tak zwyczajnie tylko to wszystko czego nie możemy albo nie chcemy nikomu powiedzieć wyrzucić z siebie, a potem powspominać i uśmiechnąć się do kartki z zeszytu. Dużo bardziej wolę te pamiętniki zeszytowe tylko dla nas i nikogo więcej, te internetowe każdy może przeczytać i nie możemy wszystkiego opisać, wypisać, a pisząc tylko dla siebie wyrabiamy pismo, czujemy się potem lepiej i po prostu zawsze możemy jakąś stronę spalić i nikt jej nie ma, a w internecie można zrobić screena i ogólnie nie jest to to samo. We własnym zeszycie możemy tworzyć co chcemy, możemy go obklejać, rysować zarówno w środku jak i na zewnątrz, wypłakać się 'wypisać' do niego, robić z nim co chcemy, trzymać pod łóżkiem bądź poduszką, z lekką grozą, że ktoś go kiedyś znajdzie. Może i z tym internetowym jest podobnie co do ostatniego argumentu, ale mimo wszystko to nie to, przynajmniej nie dla mnie. Prowadzenie bloga, jest świetne, późniejsze wspominanie również, ale jednak nigdy nie napisałabym tutaj kto obecnego dnia mnie maksymalnie wkurzył, kto co do mnie napisał, powiedział. A tak mam tą myśl, że jeszcze kiedyś za jakieś parę lat, znajdę 'ten zeszyt' i po kolei będę czytać, co czy kto mnie wtedy tak irytowało.
A ty co myślisz o pamiętnikach i jak już to jaki wolisz wybrać?

8 komentarzy:

  1. Nie piszę pamiętnika , dla mnie blog jest jakiegoś rodzaju pamiętnikiem , oczywiście nie piszę na nim wszystkiego , ale najważniejsze , dla mnie wydarzenia można na nim znaleźć: ) . Pozdrawiam !

    + lublins.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. też nie piszę pamiętnika ;/
    zapraszam na nowy post -http://beansjolanta-blog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.