6 marca 2015

I told my love to wreck it all

Hej,
Dzisiaj już piątek, nareszcie weekend. W zupełności mam już dość tego tygodnia, mimo że minął dosyć szybko i było dużo fajnych momentów. No cóż, odczucie, że znowu będę musiała wstać, będę musiała iść do szkoły, a tam wysiedzieć kilka godzin i udawać jak bardzo to wszystko mnie obchodzi i interesuje. Do tego mało snu i dużo spraw. Przy tym, że mój humor wrócił do tamtego z zeszłego tygodnia, czyli jest po prostu źle. Przynajmniej dzisiaj pocieszyła mnie piątka z kartkówki z chemii, z której spodziewałam się trójki oraz szóstka z plastyki, gdzie tylko 'pomazałam' trochę kartkę węglem mniej więcej przypominając przy tym martwą naturę. I jeszcze kolejne dwie piątki. Czy to jakiś szczęśliwy dzień, czy co.
Dzisiaj też w szkole oprawialiśmy dzień kobiet i muszę przyznać, że chłopcy z mojej klasy całkiem się postarali. Zabrali nas na pizzę i kręgle, czemu nie było całkiem fajnie. Oprócz lekko nie przyjemnej obsłudze. Ale pomijając to było bardzo dobrze. Pomimo tego, że czasem mam dość mojej klasy dziś było w porządku.
Czy tylko ja lubię od czasu do czasu po szkole, po powrocie do domu, położyć się i zasnąć na jakieś dwie godzinki. Taka fajna odstresowywująca drzemka. Może i nie jest to najlepszy pomysł, ale w niektórych dniach po prostu potrzebujemy na chwilę odlecieć od rzeczywistości. A tak jeśli w nocy nie będę mogła spać, poczytam lekturę, kiedyś muszę to zrobić. Tylko, żebym jutro wstała szybciej niż zazwyczaj, idziemy robić kolejny projekt na wos.
Uwielbiam pełnie, zwłaszcza wtedy, gdy mogę usiąść na parapecie czy też łóżku i po prostu patrzeć na podwórko, bo jest całkiem jasno. Zawsze w takim momencie chciałabym wyjść na spacer. Kiedyś tak zrobię, ale jeszcze nie dziś.
Oby ten weekend trwał jak najdłużej. Piątkowy i sobotni wieczór to najlepszy czas tygodnia.

radical-illusion:

4 komentarze:

  1. Podoba mi się twój blog, czytam go już trochę i jest naprawdę świetny. Jesteś szczerą osobą. Mówisz co ci leży na sercu i bardzo mi się to podoba. W końcu w internecie nie można kłamać. Zazdroszczę ci takiego dnia kobiet, u mnie jeszcze nic nie wymyślili.

    zapraszam do siebie
    http://tinananas.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.