20 marca 2015

And now all your love is wasted

Hej,
Dzisiaj już piątek, fajni iść do szkoły jedynie z torebką. Czyli minimalizm, dwa zeszyty i książka wraz z długopisem. Czułam się jakbym była na studiach. Dwie i pół lekcji minęło, po czym pojechaliśmy na targi, zobaczenie całej szkoły, przejście korytarzami, jakaś prezentacja sal i w końcu zbieranie jak największej ilości ulotek z większości szkół, jak na razie nie zdążyłam ich przejrzeć, ale tak to zostawię sobie je. Oprócz typowych reprezentantów, były też obecne maskotki szkolne. I tak już pod koniec razem z koleżanką chodziłyśmy po auli, zaczęłam machać do maskotki krecika, ten przybiegł do mnie i mnie przytulił, całkiem miłe. Inni już nie byli tacy fajni. Ale ten kret na długo zostanie mi w pamięci, po tym zdarzeniu jak już musieliśmy wychodzić, płakaliśmy ze śmiechu, a do tego wszystkiego nasza nauczycielka po drodze podczas zwiedzania szkoły, zgubiła się z kilkom osobami, właściwie to tylko poszli w innym kierunku. Podsumowując całe targi, warto było przyjść, było fajnie, miło, a w dodatku nie było lekcji, choć i tak w piątki kończę po trzynastej. Szkoda tylko, że nie pomyślałyśmy, żeby zrobić sobie zdjęcie z krecikiem.
Zaćmienie słońca, widzieliście dzisiaj, ja tylko w krótkim fragmencie, bo akurat obchodziliśmy szkołę. Ale za to widziałam już sporo zdjęć. Najszybciej następne takie zjawisko prawdopodobnie będzie można spotkać za jedenaście lat w 2026 roku. Trochę długo, ale do całkowitego zaćmienia jeszcze więcej czasu, gdzie już raczej my go nie zobaczymy.
Nareszcie przyszedł ten upragniony piątek. Przy czym cały następny tydzień większości trzecich klas nie będzie w szkole, obóz naukowy normalnie nazywany trochę inną wycieczką. Czyli pakowanie wpisane w niedzielny plan dnia. Spakuję się w ciągu góra godziny, a rozpakowywać się będę przez tydzień.
Teraz myślmy o tym, że nadszedł upragniony weekend, nareszcie wystarczająco czasu, aby zrobić wszystko co chcę, poczytać książkę i w dodatku dostatecznie poobijać się.

2 komentarze:

  1. ja dzisiaj miałam zawody w szkole i przez 4 godz siedziałm i oglądałam jak grają w siatke xd

    Zapraszam na bloga
    Mój Blog - klik!

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.