3 marca 2015

we were never here

Hej,
Dzisiaj już znowu nadszedł wtorek, dzień minął całkiem dobrze. W szkole aż za bardzo wspaniale, dwie piątki, piątka z plusem i szóstka. Co się dzieje, a zwłaszcza z powodu tej piątki ze sprawdzianu z matematyki. Szczęście chyba do mnie wróciło. Jutro zaczynam godzinę później, a kończę też o godzinę szybciej. Czyli nie obecność pani z angielskiego, ale dzięki temu nie będę musiała zrobić zadania i napisać listu.
Wczoraj na dworze było zimno, najpierw padał deszcz, potem się przejaśniło, słońce strasznie świeciło, potem przeszła burza i tak jakoś nadeszła noc. Około piątej nad ranem znowu była burza, z czego akurat ja nic nie wiedziałam, bo spałam, nie ruszyło mnie to. A rano tak jak zawsze wstaję, ścielę łóżko i idę się myć, patrzę za okno, normalnie przechodzę i się wracam, spadł śnieg. Niby małe ilości, ale i tak dosyć długo się utrzymywał. Co z tą pogodą, ma jakieś wahania czy co.
Dzisiaj mam dosyć wolny wieczór, jedynie pouczę się trochę na matematykę, a reszta już się nie liczy. Jutro za to po szkole, wrócę do domu i znowu będę musiała iść do szkoły do organizacji dnia otwartego. Czyli podobnie jak rok temu, rozdawać ulotki, odpowiadać rodzicom i co najlepsze oprowadzać po szkole. Czyli już prawie całą środę mam zajętą, a w czwartek za to znowu muszę iść na spotkanie z bierzmowania. Czasem tylko zastanawiam się po co tyle tego, i tak zazwyczaj w kościele wyłączam się i myślę o wszystkim. Czyli dwa dni zupełnie zajęte. Z tym, że na czwartek musiałabym się trochę więcej pouczyć. No nic, najwyżej będę od kogoś ściągać. Jakoś tam sobie poradzę, będzie dobrze.

c-itylust:q

10 komentarzy:

 1. Pogoda daje w pupę nie ma co;/ Ja też nie mogłam uwierzyć , że za oknem śnieg sypie. Co do BIERZMOWANIA - taka kolej rzeczy :]

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję ocen ^^ U mnie też pogoda dosyć zmienna, ale przynajmniej jest ciekawie na dworze xD Powodzenia z nauką w środę, ja też muszę trochę się za to wszystko zabrać ale... No, jest wiele fajniejszych rzeczy a tu akurat sprawdzian z matematyki dają :P
  pusta-szklanka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogólnie jest tyle rzeczy do zrobienia nie związanego ze szkołą
   :)

   Usuń
 3. Gratulacje świetnych ocen! :D

  Co powiesz na wspólną obserwacje ?
  Jeśli się zgadzasz to zacznij i poinformuj mnie o tym a na 100% się odwdzięczę ;)
  http://bell-ss.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam teraz rekolekcje, gratuluję ocen :)
  www.blog017.blogspot.com
  Zapraszam do siebie ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rekolekcje będę miała za tydzień
   :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.