30 marca 2015

And who will fall far behind?

Hej,
Powitajmy nowy tydzień, już znowu poniedziałek. Pogoda dzisiaj jest strasznie niezdecydowana, cały dzień utrzymywało się zachmurzenie, kiedy wracałam do domu zaczął padać deszcz, co później podpadało w lekki grad, za jakieś dziesięć minut już było piękne słońce i niebieskie niebo, gdzie za kolejne dziesięć minut znowu utworzyła ulewa. Co by tu powiedzieć, zmienne humorki ma ta dzisiejsza pogoda. Aktualnie jest dosyć w normie, chociaż kolejny raz pojawiają się ciemne chmury, ale przynajmniej przestało tak strasznie wiać. Jasno jak na obecną godzinę, nadal czuję jakby ktoś ukradł mi godzinę. Niby to tylko drobna zmiana, ale jakoś byłam bardziej przyzwyczajona do tamtego czasu. W szkole jeszcze był dawny czas, jak pomyślę sobie, że wstałam o 5:38 albo że już o siódmej normalnie zaczęły mi się lekcje, aż trochę przykro. Tydzień temu o tej samej porze jeszcze spałam, byłam w domu. Ale pewnie za jakiś tydzień, kiedy w końcu odeśpię ten obóz naukowy, przyzwyczaję się i będzie tak jak zwykle.
W sumie ten poniedziałek był fajny. Piątka z wos'u, trzy czwórki z polskiego i czwórka ze sprawdzianu z historii, co oznacza, że prawdopodobnie utrzymam się przy tej czwórce do końca roku. Szczerze mówiąc nie miałabym nic przeciwko i trochę chciałabym, zawsze miałam mocną tróję, głównie dlatego, że nie przepadam za tym przedmiotem i nigdy nie chciało mi się na niego uczyć. Aktualnie postaram się nie dostawać niskich ocen i powinno być dobrze.
Jutro trzecimi klasami jedziemy do Oświęcimia, do muzeum, czyli główne tematy to Auschwitz, obóz koncentracyjny, pamięć o zagładzie. Wydarzenia z tamtejszego miejsca nie są za miłe, czy przyjemne, dzięki muzeum i ciągłej pamięci, nie zapomnimy i nie dopuścimy do podobnych zdarzeń.
Poniedziałek.

blissless:

4 komentarze:

 1. Ja zupełnie nie mogę przystosować się do zmiany czasu.. Miłej wycieczki :)

  http://lekcjamody.blogspot.com
  Zapraszam na nowy filmik! HOLIDAY OUTFIT :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Miłej wycieczki :)" ? "Jutro trzecimi klasami jedziemy do Oświęcimia" takie zwiedzanie raczej nie jest za pozytywnie nastawione. W końcu tematyka i historia tego miejsca daje dużo do myślenia.

   Usuń
 2. Ja byłam już w tym miejscu, nie da się ukryć że tą wycieczkę zapamiętam na długo ...

  Zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daje do rozmyślania to trzeba przyznać.

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.