12 sierpnia 2015

Been wandering all night

Hej,
Środa minęła, urodziny przyjaciółki też. Dzisiejszy dzień był bardzo fajny, aż szkoda, że za 19 dni koniec wakacji.
Co robiłam? Wstałam, byłam w sklepie, wróciłam, siedziałam na dworze, i poszłam na te urodziny. W sumie to dzień pozytywny, przynajmniej mam już torbę do szkoły i dodatkowo balsam do ust z bielendy, soczysta malina.
Teraz już wróciłam do domu, wzięłam zimną kąpiel i piszę tego posta, gdy skończę przeczytam może dwa posty i idę oglądać spadające gwiazdy. Mam nadzieję, że trafi mi się chociaż jedna. Jeszcze nigdy w życiu nie widziałam spadającej gwiazdy, chyba, że takie zdarzenie miało miejsce, ale go nie zarejestrowałam. Tym razem, liczę na to, że będę miała szczęście.
Na razie spać mi się nie chce, ale za jakąś godzinę już będę śpiąca. Zobaczymy co będzie z tego oglądania gwieździstego nieba, gdzie na razie nic nie ma.
Skończyłam oglądać American pie, właściwie to już dzisiaj po północy. Szczerze cała seria mi się podobała, teraz będę musiała znaleźć sobie inne zajęcie. Prawdopodobnie bardziej poświęcę się książce, tym bardziej, że ostatnio ściągnęłam chyba z sześć ebooków. Stanowczo wolę taką wersję książek.
A co z jutrzejszym dniem? to się zobaczy. Możliwe, że wyjdziemy na dwór. Zresztą i tak zazwyczaj wszystko planujemy spontanicznie. Jedynie szkoda, że już tak szybko się ściemnia, po dziewiątej jest niczym w środku nocy, no i trzeba wracać do domu. W czerwcu, gdzie było pełno prób i wydarzeń, nikomu nie chciało się już wychodzić na dwór, a było chyba najdłużej jasno. Za to w lipcu też było dosyć długo, wtedy jednak wychodziliśmy.
Wracam do książki i od razu do nieba, które jak na razie nie jest obfite w połyskujące gwiazdozbiory, ale może później. A jak nie to spróbuję jutro bądź za rok.
Ciekawi mnie dlaczego akurat w sierpniu spadają gwiazdy, czemu wybrały sobie taki miesiąc, a może jest jakiś poważniejszy powód, nie wiem.

6 komentarzy:

  1. Dobrze,że spędziłaś pozytywnie dzień :)

    MÓJ BLOG-KLIK

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawie napisane, przyjemnie sie czyta! Będę wpadać częściej, bo warto ♥

    Proszę o kliknięcia w link na początku TEGO posta (w zamian zaobserwuję Twój blog + zareklamuję go w następnym poście)

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.