29 sierpnia 2015

burning house

Hej,
Sobota prawie minęła.
Była w pewnym stopniu podobna do innych, wstałam, sprzątałam, oglądałam serial, potem byłam na dworze i dożynkach. A teraz już jestem tutaj. Ostatni weekend wakacji. Gala ema2015 choć tym razem to polska impreza, jakoś szczególna zresztą nie była i z niektórymi wynikami bym się nie zgodziła. Ale przynajmniej była różowa sukienka, chyba najlepsza kreacja tego wieczoru, choć widziałam jedynie ostatnią połowę drugiej części.
Kiedyś, a tak dokładniej w lipcu, szukałam jakieś fajnej płyty, myślałam o Rihannie, ale jej wtedy nie znalazłam. A dzisiaj przy wycieraniu kurzu tak tylko spojrzałam na płyty i good girl gone bad się znalazła. Przez te piosenki przypomina mi się dzieciństwo, miałam wtedy chyba góra osiem lat. Rihannę lubiłam już od dawna. Fajnie było obserwować jak jej  kariera się rozwija.
A co w serialu? Obecnie jestem na czternastym odcinku trzeciego sezonu. I dużo się podziało, Jenna nie jest z Mattym, ale pewnie za kilka odcinków wróci do 'starej Jenny'.
Z książką dzisiaj akurat się nie ruszyłam, ale może jeszcze zanim pójdę spać, przeczytam jeden rozdział.
Trochę rozpaczam, że te wakacje 2015 się już kończą. Ale za to z drugiej strony, nareszcie zdjęłam plan lekcji z pierwszego semestru i spisałam sobie rozkład moich autobusów i w sumie mam cztery możliwości. Mieszkam może i dosyć daleko od centrum, ale za to w dobrym miejscu. Teraz zależy jedynie od humoru i czasu, którym pojadę. Zawsze miałam swoją szkołę blisko, a teraz już tak nie będzie. Będę musiała dostosować się.
A jutro za to na urodziny, muszę jeszcze zobaczyć na którą godzinę dokładnie.

stormilla:

eunhoia:

more here xx 

 ♥ rosy ♥   x personal x

4 komentarze:

 1. Mi wakacje mineły nie za ciekawie i rozumiem twój ból z tym, że idziesz do nowej szkoły która nie jest blisko, mnie czeka to samo ale za rok więc mam jeszcze trochę czasu... Blog ciekawy, zacznę wpadać częściej i obserwuję :)
  Mój blog: http://strivingfororder.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten rok też minie szybko. Dalej, dalej no ale cóż szkoła sama do mnie nie przyjdzie.
   :)

   Usuń
 2. MI MINELY BARDZO DOBRZE ALE ZA SZYBKO! BUZIAAK <3 xxx

  KOCHANI ZAPRASZAM NA NOWY POST! JESLI SIE SPODOBA TO SKOMENTUJCIE I OBSERWUJCIE BLOGA <3 BUZIAAK
  http://veronicas-veronicass.blogspot.no/

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.