11 sierpnia 2015

I've been sleepwalking

Hej,
Kolejny dzień możemy uznać za przeszły.
Wtorek był miły, podobnie jak i wczorajszy dzień.
Co tak właściwie robiłam? Starałam się za bardzo nie wychodzić na dwór na panujący tam gorąc, czytałam, oglądałam film, zaczęłam jeszcze jeden, ale go nie skończyłam, byłam na dworze, poszłam  się przejść, a przy tym dodatkowo popadał lekko deszcz, grzmiało i do chwili obecnej się błyska.
Podobno jutro czy kiedyś w najbliższych dniach ma być noc (noce) spadających gwiazd. Szczerze mówiąc jakoś nie bardzo pamiętam, abym jakąkolwiek widziała, chyba że po prostu nie zwróciłam na to jakoś specjalnie uwagi. Jutro jednak postaram się wyjść na dwór w nocy bądź siedzieć w oknie zobaczy się zresztą, poza tym idę też do przyjaciółki na urodziny, więc pewnie wrócę dosyć późno, zmęczona.
Dwór w składzie podobnym do wczorajszym, ogólnie takie spotkanie się tylko po to, żeby nie siedzieć samemu w pokoju.
Mam jakieś wahania nastroju, przed chwilą było wspaniale, bardzo dobrze, a teraz znacznie gorzej. Gdybym miała na to większy wpływ to chciałabym być zawsze szczęśliwa, kochana, dumna i zadowolona. Ale będzie dobrze.
Zimny prysznic już wzięłam, ale nie jest mi wcale chłodniej. Co mi jeszcze zostanie do zrobienia zanim pójdę spać. Mogłabym dokończyć siódmą część American pie, może trochę poczytam i w sumie to mogę iść w stronę łóżka.
Ostanie dwadzieścia dni tych wakacji 2015 roku, które były i są moimi najlepszymi, jest wręcz fantastycznie. Na pewno na długo pozostaną mi w pamięci. Jakoś w tym roku jestem lekko rozdarta, z jednej strony nowa szkoła, chciałabym ją tak lepiej zobaczyć, poznać, ale z drugiej strony będę tęsknić za ciągłym wychodzeniem na dwór, za tymi znajomymi, za wstawaniem kiedy chcę, za arbuzami i po prostu za wolnym czasem.

2 komentarze:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.