7 sierpnia 2015

Love isn't all that it seems

Hej,
Kolejny dzień minął.
Tym razem piątek, te dni i tak są fajniejsze niż inne pozostałe.
Co ogólnie robiłam? Wstałam dosyć późno, czytałam, skończyłam książkę, wyszłam na dwór i właśnie teraz siedzę tutaj i piszę tego posta. Ale mi gorąco, a dopiero co wzięłam lodowaty prysznic, nie pomogło to na za długo.
Skończyłam czytać książkę Jo Nesbo 'Syn'. Muszę przyznać, to jest chyba mój drugi przeczytany kryminał, a powiem, że warto po niego sięgnąć. Jak dla mnie książki zawsze na początku są dosyć nudne i niezrozumiałe, ale po kilku rozdziałach już można się nieźle wkręcić. Najbardziej zszokowało mnie zakończenie. Nie spodziewałam się tego odkrycia, kto był kretem. Parę trupów się znalazło i nawet kilka dziwnych historii, najbardziej chyba zdziwiła mnie opowieść o tym, co zdarzyło się na strychu i o płaczu dziecka. Kolejnym plusem tej książki jest to, że jest w niej obecna postać Marthy, swoje imię akurat bardzo lubię. Jeśli ktoś zastanawiałby się nad nią, to szczerze polecam. Pierwsza normalna książka w wersji papierniczej od dosyć długiego czasu, jednak wolę ebooki.
Powrót do domu lekko się przeciągnął, bo koleżance trzy razy spadł łańcuch. Trochę to zajęło, przy tym jednak dobrze, że nie byłyśmy same, inaczej nasza podróż do domu zajęłaby trochę więcej czasu.
No i nie zobaczyłam Harrego Pottera, ale nadrobię to w niedzielę, może. Chyba, że będę wtedy mieć inne plany, ale to się zobaczy.
Co zostaje mi teraz do zrobienia? Tak w sumie to nic. Tylko wejdę jeszcze na tumblra, a potem przeczytam może z dwa rozdziały Eleonory i Parka. W końcu trzeba sobie znaleźć nową książkę. I nawet pobrałam dodatkowo drugą, że gdyby gdyby to mam coś jednak na laptopie.
Fajny był dzisiejszy dzień, zresztą podobnie jak za każdym razem, w te wakacje nie ma złych wyjść na dwór.

foxisth:

Indie/boho x

4 komentarze:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.