27 listopada 2015

Instead of hollow

Hej,
No to mamy piątek.
Sprawdzian z polskiego jakoś tam poszedł, ale za fantastycznie nie było, za to z ekonomiki już poszło mi lepiej i zdążyłam z wszystkimi zadaniami. Dodatkowo dostałam piątkę ze sprawdzianu z biologii i wróciłam do domu o godzinę szybciej. Więc w sumie to podoba mi się taki piątek.
Dzisiaj nigdzie nie wychodziłam, a to głównie dlatego, że na dworze utrzymuje się temperatura na minusie, no nie zbyt zachęcająca do wyjść. A tak przynajmniej spędziłam miły wieczór w domu.
Planów za dużo jak na razie nie mam, ani na dzisiejszy wieczór, ani też na jutrzejszy dzień. Po prostu przeczytam przynajmniej jeden rozdział, rozłożę łóżko, umyję się, przejrzę jeszcze internet i mogę się kłaść. Jutro za to sobota, dzień sprzątania, czyli odkurzanie, ścieranie kurzu i te sprawy. Musiałabym też doładować sobie e-kartę na grudzień, czyli uroki jeżdżenia autobusem, no cóż. Jestem ciekawa co będzie się działo od nowego roku, bo podobno coś w związku komunikacyjnym ma się podziać. Zobaczymy, czymś i tak wszyscy uczniowie bez samochodów, muszą przemieszczać się do szkoły.
No nic, piątek piątek, za chwilę sobota, a potem już znowu niedziela. Ale obecnie cieszmy się nadal tym piątym dniem tygodnia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.