25 listopada 2015

You're pulling me in like you're gravity

Hej,
No to mamy środę.
Co tu dzisiaj się działo, miałam sprawdzian z fizyki i dostałam 4 ze sprawdzianu z matematyki, brakło mi jednego punktu do piątki. No cóż, jeden głupi błąd mniej no i by było przepięknie. W sumie to i tak się cieszę, bo nie było lepszej oceny w klasie niż czwórka.
Jutro za to sprawdzian z ekonomii, w sumie to akurat ten przedmiot jest jednym z moich ulubionych, przez co uczenie się na jutro, a właściwie tylko powtarzanie nie zajmie mi aż tak dużo czasu.
Kiedy w końcu nadejdzie piątkowe popołudnie będę szczęśliwa. Dodatkowo jutro mamy skrócone lekcje, przez co też kończę godzinę szybciej.
Dziś w szkole miało być jakieś zebranie. No dobra, siedzimy już na ostatniej lekcji, w piwnicy i tu nagle nasza stara nauczycielka z gimnazjum. Ta, która gdy byliśmy w gimnazjum na dzień nauczyciela, wypaliła z 'chyba wam się szkoły pomyliły". Tym razem to ja odpowiedziałam jej takim tekstem. W sumie to dobrze, że już mnie nie uczy. Dobrze, że nie chodzę już do gimnazjum.
No to co, muszę się w końcu ruszyć, pouczyć, poćwiczyć, umyć i rozłożyć łóżko. Potem pewnie jeszcze powtórzę sobie przy serialu, przeczytam jeden  rozdział i pójdę spać. Taki typowo szkolny plan na wieczór, za zimno żeby gdziekolwiek wychodzić, a przy tym ten tydzień zupełnie nie spełnia warunków, żeby wychodzić na dwór.
No nic pora się ruszać, inaczej z niczym nie zdążę.

 

2 komentarze:

 1. Gratulacje oceny z fizyki :* zazdroszczę, bo sama bym chciała tyle dostac z dzisiejszego mojego z fizyki :D
  U mnie post z pomysłami na świąteczny prezent! Zapraszam :*
  MÓJ BLOG-KLIIK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Yyy? Dostałam czwórkę ze sprawdzianu z matematyki, fizykę dopiero pisałam i jak na razie oceny z niego nie znam.
   :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.