29 listopada 2015

Jagged like a pill, so hard to swallow

Hej,
Niedziela.
Zazwyczaj w ten siódmy dzień tygodnia narzekam na poniedziałek i szkołę, ale dzisiaj w sumie było fajnie. A przynajmniej do popołudnia.
Skończyłam czytać 'Co jeśli' Rebecci Donovan, zobaczyłam American Pie oraz Szybkich i Wściekłych 7. Ten drugi już długo jest na mojej liście ulubionych i raczej jej nie opuści, właściwie to wszystkie te filmy z serii Szybkich i wściekłych należą do tej listy. Podobno ósemka ma wyjść w kwietniu i w sumie jestem ciekawa jak wyjdzie ten film. Jutro minie drugi rok od kiedy nie ma Paul'a. To nie wyobrażalne, że czas tak szybko mija. Wspaniałe jest to, że zawsze można zobaczyć go przy boku Vin'a Diesela w Szybkich i wściekłych.
A co oprócz tego, w końcu muszę wziąć się za naukę i ruszyć ten wos oraz zrobić wszystkie zadania na obecny tydzień, a czasu z minuty na minutę mam coraz mniej. Mam nadzieję, że z wszystkim się wyrobię, wezmę prysznic i uda mi się iść spać szybciej niż po północy tak jak przez ostatnie dwa dni, przez co rano o wiele gorzej się wstaje.
No ale przynajmniej na wtorek niczego nie muszę robić, bo w ten dzień jedziemy do planetarium, nie jest to powalająca wycieczka, no ale lepiej tam jechać, zrobić referat i mieć astronomię zaliczoną, a jeśli by się nie jechało to od razu obszerny sprawdzian. Wcale to nie jest wymuszanie.
No nic muszę się ruszyć i zacząć w końcu robić cokolwiek związanego ze szkołą i jutrzejszym dniem.
Zapomniałam jeszcze wspomnieć, że wczoraj w nocy u mnie padał śnieg. większość dnia udało mu się utrzymywać, ale już około czternastej coraz bardziej zanikał, chociaż nadal trochę tam go jest. Taka ilość śniegu jak na razie całkiem mi pasuje, gorzej jeśli zacznie padać deszcz ze śniegiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.