1 listopada 2015

Hello November!

Hej,
No to mamy nowy miesiąc, w dodatku pierwszy listopada, święto Wszystkich świętych. Ten dzień jest szczególnie zabiegany. A jutro od razu mamy przez wszystkich tak uwielbiany poniedziałek, a chwilę wolnego możemy chwycić dopiero za tydzień.
No tak cmentarze, znicze, zapalniczki, groby to główne dzisiejsze tematy.
Wiecie co zawsze się lekko oburzałam, że ludzie pamiętają o zmarłych jedynie 1 listopada, a przez resztę roku już nie. I trzeba przyznać, że łatwo znaleźć takie osoby, nawet z naszego najbliższego otoczenia, Ale z drugiej strony to właśnie dziś, raz do roku jest święto zmarłych. Tak czy tak powinniśmy pamiętać o członkach swojej rodziny czy też znajomych, którzy już odeszli.
Jednak wieczorem ładnie wyglądają wszystkie cmentarze, w ciągu dzisiejszego dnia w sumie byłam na pięciu cmentarzach.
Ale wracając do normalnego ciągu dnia, w końcu mamy niedzielę, a jutro już trzeba iść do szkoły czy też pracy. I właśnie tutaj przy szkole znajdują się wyjątki, niektórzy mają jutro wolne. Nie pogardziłabym takim dodatkowym dniem.
Już po dwudziestej, a chciałabym jeszcze dziś zacząć myśleć czy też i coś napisać na temat tej rozprawki na piątek. Przynajmniej udało mi się nadrobić oba zaległe odcinki seriali. We wtorek prawdopodobnie i tak nie będę oglądała ich normalnie w telewizji. Albo po prostu mi się zapomina albo faktycznie nie mam czasu. Szkoła praktycznie zajmuje mi większość czasu. Najlepsze jak co poniektórzy nauczyciele mówią nam, żebyśmy zapoznali się z jakąś nową lekturą obejmującą dobre trzysta stron pisanych trudnym językiem. Mam ograniczony czas dla książek, które chcę przeczytać, to co dopiero z takimi, których nawet nie mam zamiaru ruszyć. Po to właśnie mam piątkowy i sobotni wieczór, żeby odpocząć, co tym razem mi się nie udało.
Już tyle razy mówiłam sobie, że w piątek zrobię wszystkie zadania i będę miała spokój w niedzielę, jak na razie nie zbyt mi się to udało, ale może w ten piątek. Zobaczymy.
No to co, za chwilę pójdę pod prysznic, łóżko cały dzień mam rozłożone jak to zazwyczaj w niedziele, mniej więcej wiem coś na jutro i chyba pozostaje mi pouczyć się trochę z polskiego, zagadnień i wos'u. Tak tylko.
Miłego tygodnia

vogxie:

96th-street:

High end fashion || by 96th-street

.

8 komentarzy:

 1. Ja też często mam tak, że mówię sobie: "zrobisz wszystko w piątek, to weekend będzie wolny" ale różnie mi się to udaje haha :D

  amelia-bloog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Też zawsze się oburzam, że tylko ten raz w roku się pamięta ..
  KLIK-BLOG

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale przecież wytłumaczyłam, że to właśnie jest oficjalne święto świętych

   Usuń
 3. Teraz tylko czekać do świąt! Też szybko zleci ;)

  NOWY POST! Zapraszam!
  MÓJ BLOG-KLIIK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już w sklepach są mikołaje, sztaby bożonarodzeniowe już w drodze :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.