31 października 2015

Halloween!

Goodbye October!
Hej,
No to kolejny dzień minął. Zabiegana sobota to stanowczo nie moja sobota, ten dzień powinien być wolny, ale akurat dziś tak być nie mogło. Nie nadrobiłam żadnego serialu, nie zobaczyłam żadnego filmu i nie przeczytałam ani jednego rozdziału. Za to posprzątałam w domu, oprócz mojego pokoju, w którym teraz na prawdę nie mam porządku, co jest aż dziwne jak dla mnie. Oprócz tego dzisiaj piekłam ciasto, byłam na cmentarzu, odrobiłam zadania, chociaż wszystkiego i tak nie zrobiłam. W dodatku mam rozprawkę na polski na piątek, przy tym że temat jest jednocześnie nudny jak i trudny. Ogólnie to w tym tygodniu będę miała już sześć rzeczy na dane lekcje. Już wiem, że następny tydzień będzie ciężki, jutrzejszy dzień również będzie ciężki.
Dziś powinniśmy obchodzić Halloween albo jeśli ktoś nie przyjmuje tego święta no to mieć wolną i swobodną sobotę. Niestety cierpię z tego, że ja takiej nie miałam.
Obecnie już wzięłam prysznic, za chwilę rozłożę łóżko i normalnie poszłabym spać, ale jeszcze przed snem postaram się  wypisać sobie słówka z angielskiego, z których to będę miała kartkówkę. Dodatkowo mogłabym spakować się już do szkoły na poniedziałek.
Za chwilę znowu będzie północ, muszę jakoś zmienić pory kładzenia się spać i postarać się wysypiać się. Aktualnie jednak to mi się nie uda.
Takiego weekendu nie polecam, dobrze że przynajmniej wczoraj byłam doładować sobie ekartę, dzisiaj nie chciałabym mieć jeszcze tego na głowie.
No nic wracam do ciągu nadal trwającego dnia, angielski na mnie czeka, inne zeszyty również.

4 komentarze:

 1. lubie hallowen i nawed go w tym roku obchodziłam
  Zapraszam na bloga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nawet*
   W sumie to nie ma w nim nic złego, dlatego też nie rozumiem sporów co do tego 'święta'. Jeśli ktoś chce to go przyjmuje i obchodzi, jeśli nie to nie i tyle.
   :)

   Usuń
 2. JA NIE OBCHODZILAM HALLOWEEN W TYM ROKU :)

  Zapraszam do mnie <3 -------> veronicas-veronicass.blogspot.no

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.