21 grudnia 2015

But I'mma be under the mistletoe

Hej,
Ostatni dzień jesieni tego roku. W sumie to nie mogę doczekać się zimy. W ostatnich latach znalazłam więcej i bardziej doceniłam pozytywne strony jesieni i zimy. Chociaż i tak moim ulubionym czasem jest okres kończący wiosnę i rozpoczynający lato, kiedy to jest już ładnie i ciepło.
Ale wracając do dnia dzisiejszego. Musiałam wstać godzinę szybciej z powodu skróconych lekcji, ale za to skończyłam szkołę przed dwunastą i byłam w domu o pierwszej.
Jutro może już nie skończę tak fajnie, ale za to będzie to ostatni dzień szkolny w tym roku, a przy okazji oprócz normalnych lekcji, będziemy mieć akademię, w której również bierzemy udział.
Jutro już nareszcie damy nauczycielom ostatnie kartki na święta i szczerze mówiąc mogę już to zrzucić ze swoich ramion. Ale w sumie fajnie jest rządzić i zarządzać. W przyszłości muszę po prostu być posadzona gdzieś wysoko, a jeśli nie to przynajmniej mieć swoją działalność, być szefową, ale jednak taką fajną i wyrozumiałą dla pracowników. Ale to dopiero kiedyś.
Co dzisiaj takiego robiła oprócz kilku godzin w szkole, oglądałam serial, czytałam książkę, obecnie chcę ją skończyć, ale bardziej dowiedzieć się czy dojdzie do jakiegoś bliższego spotkania Avery z Cameronem, jaki będzie ostateczny wynik. Zostało mi jakieś siedemdziesiąt stron do wielkiego rozstrzygnięcia.
Aktualnie już się umyłam, za chwilę rozłożę łóżko, może zobaczę część odcinka Breaking Bad, przejrzę tumblra, poczytam i chyba będę mogła iść spać.
Wstawanie po szóstej nie należy do najprzyjemniejszych. Jednak lekcje na ósmą pięćdziesiąt najbardziej mi pasują.

thechic-fashionista:

Shop here» 

8 komentarzy:

 1. ciekawy wpis :)
  pozdrawiam
  http://lina-lina8.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło się czytało :)
  W wolnej chwili zapraszam do mnie
  http://malwinabeczek.blogspot.com/
  Blog się spodoba? Zaobserwuj!

  OdpowiedzUsuń
 3. ja również wolę ten okres kończący wiosnę a rozpoczynający lato jednak w święta jednak jest inna atmosfera, wszyscy spowalniają,odpuszczają i jesteśmy po prostu dla siebie milsi ,bo wyluzowani :)

  sushi-natka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie :)
   w sumie zima też ma swoje uroki

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.