27 grudnia 2015

Wit It This Christmas

Hej,
I święta się skończyły, ale wróćmy jeszcze do dnia wczorajszego.
Udało mi się zobaczyć, po raz pierwszy Grincha. I muszę przyznać, że jest to fajny film, warty uwagi, odpowiedni na czas świąt. Najpierw zachwycałam się małą Taylor Momsen, którą bardzo lubię, a dopiero później przyszło do mnie to, że Grinch nie był zły, po prostu znienawidził Święta przez ludzi. Oczywiście na samym końcu wszystko skończyło się dobrze, prezenty wróciły, a serce Grinch'a powiększyło się trzykrotnie.
Śmieszne było to, że zaczęłam oglądać ten film w internecie, potem patrzę, ktoś napisał że właśnie leci w telewizji, okazało się, że akurat była przerwa, ale byłam na tej samej minucie co w telewizji po reklamie. Tak czy tak zostałam przy laptopie, dużo bardziej wolałam tą opcję, przy tym nie miałam żadnych dłużących się przerw.
Oczywiście wypiłam też kolejna dwa dzbanki herbaty i wieczorem poszłam na spacer, fajnie się tak chodziło przy pełni.
A co dzisiaj? Tak jakby trzeci dzień świąt. Nadal wolne i w sumie nie wiem jak minie mi następny tydzień, mam nadzieję, że nie szybko, bo zaraz czwartego stycznia wracam do szkoły, a jak czytałam, dosyć sporo osób zaczyna szkołę dopiero jedenastego, bądź jeszcze też siódmego. Jestem ciekawa kiedy idą do szkoły moi znajomi z innych szkół.
Jak na razie nie mam zamiaru wracać do zwykłej codzienności.
Poczytam książkę, zobaczę odcinek serialu, przejrzę tumblra, ogólnie posiedzę, odpocznę i tak spędzę 'ostatni dzień świąt'.


grafika christmas, green, and grinch    

2 komentarze:

 1. Uwielbiam ten film każdego roku go oglądam ale w tym roku mi się nie udało :( Mam nadzieję że będzie powtórka :)

  Zaprasza: http://mery-bella.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno gdzieś się jeszcze znajdzie, w końcu okres świąteczny nadal trwa
   :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.