22 grudnia 2015

I don’t wanna miss out on the holiday

Hej,
Pierwszy dzień kalendarzowej zimy, szkoda tylko, że na prawdę jej nie widać, zwłaszcza teraz gdy coraz bliżej do świąt. W sumie to ja je nawet teraz czuję. Dla mnie tak czy tak zawsze najlepsza będzie Wigilia, pierwszy i drugi dzień Świąt to już nie to. Ale przynajmniej będę miała więcej czasu dla serialu i książki.
Sporo szkół, już od tego poniedziałku miało wolne, a jeśli nie to przynajmniej dziś przychodzili jedynie na akademię, przedstawienie czy coś w tym stylu. No cóż w tym roku nie brałam udziału w jasełkach w takim stopniu jak w ostatnich latach, w końcu inna szkoła inne zwyczaje i te sprawy. Dodatkowo trudniej byłoby robić próby po lekcjach. No nic.
Ważne, że obecnie mamy już przerwę świąteczną, a ja skończyłam zajmować się kartkami dla nauczycieli i już nie muszę o tym myśleć.
Dziś skończyłam czytać 'Zaczekaj na mnie' J.Lynn i muszę powiedzieć, że jest to kolejna wspaniała książka, na pewno jej nie zapomnę, a już nawet przejrzałam pierwszy rozdział kolejnej części, tym razem jest to opowieść ze strony siostry Camerona, głównego bohatera. Wracając do pierwszej części, w końcu Avery i Cam byli szczęśliwi, a tym bardziej razem. Nie jest to taka typowa prosta książka, ma w sobie głębszy sens, opowiada o trudzie zaufania i przeszłości, której wolałoby się nie pamiętać, ale ona ciągle wraca. Zapamiętałam z niej ważny cytat "Ktokolwiek powiedział, że od przeszłości nie da się uciec, wiedział, co mówi.". Nawet uciekając tysiąc mil, to co było prędzej czy później nas dogoni. Ta książka pokazuje, jak radzi sobie z tym wszystkim Avery, którą naprawdę spotkały okropne rzeczy, w sumie to wszystko dalej się za nią ciągnęło.
Obecnie mam zamiar zacząć czytać 'W śnieżną noc' o której już wspominałam ostatnio. Tak akurat na świąteczny czas.
No to co, zostaje mi umyć się, rozłożyć łóżko, przejrzeć tumblra, zobaczyć odcinek serialu i chyba mogę iść spać, jutro już przygotowania do Wigilii, muszę odkurzyć cały dom, pościerać kurze no i ogólnie trochę posprzątać, potem jeszcze zrobić ciasto. Dobrze, że już mam wolne.

lihliann:

more here

2 komentarze:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.