8 stycznia 2016

all the laughs and stupid fights

Hej,
No to mamy piątek.
W sumie dzisiejszy dzień szybko mi minął, głównie dlatego, że po zmianie planu mam tylko do czternastej, a dodatkowo na dwóch w-f'ach byliśmy na lodowisku. Ja zawsze przeżywam każde kolejne wejście na taflę podobnie. Najpierw strasznie się boję upadku, a gdy się już oswoję jest dobrze i potrafię sobie radzić. Przynajmniej nie jest najgorszą osobą jeżdżącą, chociaż lekko zazdrościłam tym dzieciom z podstawówki, które utrzymywały się na łyżwach o wiele lepiej od nas. No nic, za jakiś czas pewnie znowu pójdziemy na takie wyjście, muszę przyznać, że nawet polubiłam łyżwy, nie patrzę już z niepewnością na lodowisko.
Co tu jeszcze? Po prostu odpoczywam, nie zrobiłam niczego do szkoły, a tego na obecny weekend mam dosyć dużo, zaczynając od referatu na fizykę i trzech zestawach na matematykę, dodatkowo muszę się pouczyć na angielski, zrobić sobie kartkę na edb. Szczerze to jak na to patrzę już znowu chciałabym mieć wolne.
Obecnie jeszcze pocieszmy się piątkowym wieczorem, aktualnie słucham audycji DemiOnRYS (radioyoungstars) fajnie tak wrócić do wszystkich starych piosenek, w sumie fajnie by było gdyby znalazło by się  więcej takich akcji. Z drugiej strony chciałabym też poczytać książkę, zobaczyć serial, a w telewizji jak na złość leci i Epoka lodowcowa i Madagaskar. To jest właśnie to jak jest to wszystko na raz, a gdy chcielibyśmy coś zrobić, zobaczyć nie ma kompletnie niczego.
No cóż, miłego piątku.

2 komentarze:

  1. O jak ja tutaj dawno byłam! Ale widzę, że dalej miło się czyta <3
    Oby tak dalej, trzymaj się ciepło :))

    Jeżeli mogłabyś kliknąć w niektóre linki umieszczone w moim ostatnim poście, byłabym niezmiernie wdzięczna! :)
    ayvinn.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.