25 stycznia 2016

And the stars light up the night

Hej,
No to zaczynamy nowy tydzień.
Czy ja ostatnio narzekałam na to, że mam mało snu, gdy to wczoraj poszłam spać około północy, nie mogłam zasnąć przez dwie godziny. Po prostu do drugiej leżałam i przewracałam się z myślą, że przecież za jakiś czas będę musiała wstać. No cóż, dźwięk budzika to nie była melodia, którą chciałabym usłyszeć. Zawsze sobie mówię, że poleżę dłużej i posłucham trochę mojego budzika, ale za każdym razem, po prostu zawsze jak najszybciej go wyłączam.
Co tu by powiedzieć? Dostałam trójkę ze sprawdzianu z polskiego na który w ogóle się nie uczyłam, a to głównie z powodu, że pani nie dopowiedziała o co jej chodzi. W sumie to trzeba było by się nauczyć dwóch lekcji. Czasami to jest takie irytujące.
W końcu chyba wybrałam sobie etui na telefon, teraz tylko zamówić. Najgorszy będzie czas czekania na dostarczenie. Już chyba z dobre parę miesięcy miałam znaleźć sobie jakiś case. Ale zawsze o tym zapominałam, ten temat schodził na dalszy temat.
A co jeszcze dziś? W sumie to nie działo się nic specjalnego, za chwilę pójdę się umyć, zrobię zadanie jeśli takie mam, rozłożę łóżko i pójdę się pouczyć, oglądając serial. I mam nadzieję, że dzisiaj uda mi się zasnąć o wiele szybciej.
No nic będę musiała się zbierać.

grafika fashion, hipster, and grunge

2 komentarze:

 1. też późno chodzę spać, taki chyba los nastolatka :)

  Serdecznie zapraszam na nowy post :)
  ♥ Diana Ashe KLIK! ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że jak będę starsza będę chodziła szybciej spać. Jeśli nie to po prostu wyśpimy się na starość.
   :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.