22 stycznia 2016

Think that Cupid's up to somethin'

Hej,
Nareszcie przyszedł ten upragniony piątek.
Zacznijmy od tego, że dzisiaj jest Dzień Dziadka. Nigdy nie miałam możliwości poczucia tego dnia bardziej. Dlatego tutaj przekaz dla każdej osoby mającej dziadka, dziadków, aby tym bardziej podziękowali im.
Co tu więcej mówić, sprawdzian z biologii był dosyć trudny, osiemnaście pytać w tym większość opisowych i czasu mniej niż pół godziny, ale tak czy tak nadal liczę na dobrą ocenę, piątka była by marzeniem.
Zawsze myślałam, że nakładanie folii ochronnej na telefon to dosyć łatwa sprawa, jak się okazuje aż taka prosta ta czynność nie jest. W opakowaniu na szczęście były od razu dwie folie, to chyba specjalnie. Profilaktyka, jednak po kilku godzinach, ostatecznie takowa folia znalazła się idealnie na ekranie telefonu. Nie zapomnę tego piątku pod tym względem.
Muszę przyznać strasznie lubię moją klasę, maksymalnie znajdą się tylko trzy/dwie osoby które denerwują mnie, reszta albo jest neutralna albo tak jak większość świetnie mi pasuje. A pomyśleć, że jakieś pięć miesięcy temu w ogóle się nie znaliśmy. Do końca czwartej żzyjemy się, rozstanie będzie trudne. W gimnazjum więcej osób jakoś nie potrafiłam znieść.
W sumie to nawet udało mi się przepisać jeden przedmiot i zrobić jedno zadanie. Obecnie mogłabym zrobić jeszcze kartki przygotowawcze do uczenia się. No nic zobaczy się jak to wyjdzie.
Jestem strasznie zmęczona, wczorajszy dzień był trudny. Za to dzisiaj musiała wstać po szóstej, szkoła serio jest męcząca. Nie wyobrażam sobie gdzieś teraz iść. Ale przynajmniej jutro z rana się trochę bardziej wyśpię.
W sumie to chciałabym zobaczyć jeszcze odcinek serialu. Czytać dziś już raczej nie będę. Tylko się umyję, rozłożę łóżko, może jeszcze coś zrobię do szkoły, przejrzę tumblra i mogłabym rozpływać się w łóżku.

grafika quote, feelings, and feeling

2 komentarze:

 1. Mi też trudno było zakładać tą folię na telefon, haha
  http://treamicii.blogspot.com/2016/01/ddob-tag.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli nie jestem sama, ale za drugim razem poszło o wiele szybciej i lepiej :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.