23 stycznia 2016

You asked me how I feel, I say nothin'

Hej,
Sobota, przynajmniej jeden dzień, kiedy mogę spać dłużej. Tym razem udało mi się wstać dopiero o dziesiątej i nawet nie obudziłam się wcześniej, ale to głównie dlatego, że poszłam spać około pierwszej. To na prawdę mój ulubiony dzień tygodnia.
Co tak w sumie zrobiłam? Posprzątałam papudze, odkurzyłam dom, zobaczyłam odcinek serialu i nałożyłam na włosy maseczkę. Zeszłym razem kiedy ją miałam, też o niej wspomniałam, ale nie opisałam jej bardziej. Więc zacznijmy od tego, że jest dobra na włosy, składa się z jajka, miodu i oleju, mogłabym jeszcze dodać trochę cytryny. W założeniu miałoby się z jajka wyciągać tylko żółtko, ale dla mnie nie ma to aż takiego znaczenia, poza tym nie miałabym co zrobić z białkiem. W zeszłym roku też udawało się ją robić i trzeba przyznać, że kondycja włosów po niej się poprawia. Ostatnio długo jej nie robiłam, bo to zawsze było możliwe, że gdzieś jeszcze pójdę, a teraz jest za zimno na wyjścia i siedzenie wieczorem na rynku czy gdzieś.
Co tu jeszcze? Myślałam nad zrobieniem chociaż jednej z dwóch interpretacji wiersza, myślałam o napisaniu sobie kartek do uczenia, myślałam o zrobieniu zadania. Ale cóż wyszło z tego tyle, że zostawiam to wszystko na jutrzejszy dzień. Uhm weekend, tak wolne dni, co z tego, że ciągle trzeba myśleć o szkole. Czekam na ferie.
Dzisiaj mijają dwa lata od aresztowania Justina, trzeba przyznać, że w ciągu czasu od tamtego momentu do teraz stał się silniejszy, rozwinął się, co potwierdza jego płyta.
Oprócz tego dziś mija czwarty rok od wydania Give Your Heart a Break przez Demi Lovato.
Jakim cudem czas tak szybko mija.
Aktualnie już się umyłam, za chwilę rozłożę łóżko i postaram się zrobić kartki do uczenia, kiedy będę oglądała serial.

grafika bedroom, girly, and home

2 komentarze:

  1. Muszę wypróbować tej odżywki :) Ja dzięki Bogu od wczoraj mam już ferie, a we wtorek Londyn. Życzę powodzenia, buziaki :*

    www.aleksandra-jakuta.blogspot.com zapraszam!

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.