14 stycznia 2016

our memory is always within reach

Hej,
14.01.2016 ta data będzie szczególnie zapamiętana, dziś zmarł Alan Rickman, aktor, znany większości przede wszystkim z roli Snape'a Z Harrego Pottera. Muszę przyznać, że od tej chwili, oglądanie tego filmu będzie inne.
"Wtedy pozdrowił Śmierć, jak starego przyjaciela. Odszedł z Nią z tego świata, jak równy z równym."
Przejdźmy teraz do trochę innych spraw związanych z normalnym ciągiem postów. Muszę się pochwalić, że na pierwszy semestr mam z w-f'u jedną z dwóch szóstek oraz że w całym semestrze nie dostałam ani jednej jedynki. Nawet ze sprawdzianu z geografii z zeszłego tygodnia wyszłam na dwóję, a jednego punktu brakło mi do trójki.
W nowym semestrze postaram się o wiele bardziej, tym bardziej z przedmiotów, które w tym roku się kończą, a potem po prostu mogę wyrzucić albo spalić te niektóre zeszyty. Nie no na razie sobie zostawię, a jeśli później nigdy ich nie tknę, to pożegnam się z nimi.
Serio nie lubię kończyć o szesnastej czterdzieści. Kiedy jechałam do domu, na przystanku przy lodowisku stała moja koleżanka, która chodzi do liceum. Ona już zamierzała wracać do domu po dworze, a mnie nawet jeszcze w domu nie było. Poza tym większość techników (szkół) miało odwołane lekcje z powodu egzaminów czwartych klas, oczywiście moja szkoła miała normalne lekcje. Najlepsze i tak było, kiedy w poniedziałek wracałam z kolegami i w końcu jeden z liceum wypalił, że oni mają wolne gdy są matury, a niby że my nie (technika) mała wtopa. Ale przynajmniej było z kogo się śmiać.
Jutro sprawdzian z polskiego ze składni, co z tego, że nie było to robione na normalnych lekcjach. Tak czy tak mam już zdjęcia z tych zajęć i za chwilę będę musiała się pouczyć. Potem rozłożę łóżko, umyję się i jeszcze raz powtórzę, potem może uda mi się coś zobaczyć albo poczytać, a jeśli nie to po prostu pójdę spać, w końcu jutro wstaję po szóste. Nie będzie spania do w pół do ósmej, jak to dziś, nie patrząc na to, że co chwilę się budziłam.

grafika harry potter, always, and alan rickman

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.