24 stycznia 2016

But lately color seems so bright

Hej,
Kolejny weekend dobiega końca. Fajnie było mieć piątek i dwa wolne wieczory, ale za to jutro znowu już poniedziałek. A w dodatku muszę wstać po szóstej, bo zaczynam lekcje o ósmej. Czyli wymarzony poniedziałkowy poranek. Ale za to wrócę do domu po czternastej, a w autobusie będę z kolegami z gimnazjum, a oni zawsze poprawiają humor. Podobnie zawsze było z innymi kolegami w piątek, no ale po zmianie planu już nie kończę o piętnastej, jedynie z częścią z nich również widzę się w poniedziałek, ale to nie to samo, co wspólne siedzenie na tyle autobusu.
No to co zrobiłam w ciągu ostatniej doby. Zacznijmy od tego, że napisałam sobie kartki do uczenia się jeszcze wczoraj. Dziś napisałam rozprawkę, zrobiłam zadania, zobaczyłam dwa odcinki serialu, zrobiłam dwa dzbanki herbaty, odpoczęłam, byłam na spacerze i w sumie to chyba wszystko. Mimo wszystko był to produktywny dzień. Teraz została mi już tylko jedna wilka interpretacja do oddania do końca tygodnia, czyli prawdopodobnie oddam ją w piątek. Ale najpierw musiałabym ją zacząć pisać.
No dobra. Już dwudziesta druga, za chwilę pójdę się umyć, przejrzę tumblra, jakieś inne strony i może zobaczę jeden odcinek, a jeśli nie cały to chociaż jakąś część. Przynajmniej dzisiaj nie muszę rozkładać łóżka.
Stanowczo brakuje mi czasu, chciałabym tyle zrobić, ale po prostu nie mam kiedy. Osobom, które obecnie mają ferie już minął tydzień wolnego, jeszcze drugie tyle i wracają do szkoły i chodzą do świąt. Z takiej perspektywy akurat dobrze mieć ferie zimowe dopiero od piętnastego lutego. Kiedy większość osób będzie szykowało się do szkoły, ja nadal będę w łóżku.
Obecnie zostało mi pięć odcinków Breaking Bad, czyli na pewno skończę ten serial przed przerwą zimową. Potem znajdę sobie inny albo skupię się bardziej na czytaniu książek, dzisiaj znalazłam kolejne nowe. Najwięcej i tak czytałam w ciągu wakacji.

grafika coffee, book, and good morning

4 komentarze:

 1. ja czekam na ferie, które mam za tydzień <3

  http://casper-fashion.blogspot.com zapraszam do komentowania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja niestety właśnie teraz mam ferie i żałuję, że nie mam ich później tak jak ty :/ Fanie, że oglądasz Breaking Bad, też muszę zacząć bo słyszałam wiele dobrych opinii na temat tego serialu :)
  Zapraszam do mnie, dopiero zaczynam: my----reality.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już prawie kończę i muszę powiedzieć, że wciąga i jest ciekawy.
   :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.