17 lutego 2019

Feeling warm till the summer was over

Hej,
Niedziela.

Moja studniówka jak najbardziej się udała. Ten wieczór na bardzo długo zapamiętam. Było naprawdę dobrze, do domu wróciłam po piątej i spałam do popołudnia. Ogólnie cały dzień spędziłam na spaniu czy też leżeniu w łóżku. Tylko trochę poczytałam książkę i siedziałam na telefonie.

Obecnie pozostało mi umyć się i iść spać.
grafika flowers, rose, and luxury

16 lutego 2019

I remember how it all started

Hej,
Sobota.

Dzisiaj moja studniówka.
Długo czekałam na ten wieczór, a w końcu to już dzisiaj.

Dlatego też piszę znacznie szybciej. Specjalnie wczoraj zrobiłam wszystko co musiałam, posprzątałam w domu, byłam w sklepie, zrobiłam nowe paznokcie i starałam się odpocząć. Mimo wszystko w jakimś stopniu stresuję się z powodu tego balu maturalnego. Jednocześnie licząc, że będzie to jedna z najbardziej udanych nocy.

Obecnie pozostało mi już tylko zebrać się psychicznie i jakoś zaplanować sobie co kiedy zrobię, potem przygotować się i zabrać to co potrzebuję i będę gotowa. Mam nadzieję, że długo wytrzymam w szpilkach, a do domu wrócę nad ranem.
grafika flowers, girl, and luxury

15 lutego 2019

Is she all you wanted?

Hej,
Piątek.

Pozostał dzień do mojej studniówki.

Mimo wszystko jakoś to przeżywam, zupełnie inaczej niż na tych, gdzie to byłam jako osoba towarzysząca. Żeby wszystko się udało i było naprawdę dobrze.

Dzisiaj wstałam też znacznie szybciej, bo już po ósmej. Byłam w paru sklepach, potem odkurzałam w domu, zrobiłam obiad, później po kawie umyłam podłogi i ostatecznie zmyłam paznokcie i zrobiłam sobie nowe głęboko czerwone na jutro.

W międzyczasie czytałam książkę, w którą całkiem się wkręciłam, bo już jestem na setnej stronie. Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i iść spać, bo jutro za szybko nie położę się do łóżka.
grafika flowers, rose, and white

14 lutego 2019

Does she make you feel wanted?

Hej,
Czwartek.

Walentynki.

W sumie to całkiem dobry dzień. Nie rozumiem wszystkich osób narzekających na to, że są sami w walentynki. Moim zdaniem są gorsze rzeczy. Coś innego gdy większą część czasu jest się samotnym, tym bardziej w otoczeniu innych. 

Dzisiaj dosyć długo spałam, bo późno wróciłam do domu. Z rana umyłam włosy, nałożyłam maskę, zobaczyłam z dwa odcinki serialu, zrobiłam ciasto z okazji święta zakochanych (mocno czekoladowego murzynka) i trochę odpoczęłam, nie miałam zamiaru gdziekolwiek wychodzić. A wieczorem zobaczyłam kolejny raz Dirty Dancing i zaczęłam nową książkę.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i mogę iść spać. Może jeszcze przeczytam rozdział książki. Ale jutro mam sporo w planach do zrobienia, dlatego tez wolałabym wstać wcześniej.
grafika flowers and rose

13 lutego 2019

'Cause I wanna know

Hej,
Środa.

Dzisiaj już wstałam szybciej, byłam w sklepie, zrobiłam coś przy obiedzie i już było popołudnie. Później zrobiłam pastę z soczewicy, miałam kawę. Szybko mijają mi te wolne dni, ale teraz i tak z wszystkim myślę, że tylko do studniówki.

Jeszcze w nocy skończyłam czytać książkę Kasie West - P.S. I Like You.

Za każdym razem na początku nie umiem wkręcić się w temat książki, ale potem jak mi zaskoczy to nie umiem się oderwać i jej nie dokończyć. Podobała mi się tajemniczość tej historii, tego że czytelnik domyśla się z kim koresponduje główna bohaterka. A z czasem coraz bardziej przypasowuje się sytuację pomiędzy Lily i jednym chłopakiem. W ostatnim czasie miałam znacznie mniej czasu na czytanie tego, co lubię - dlatego też na ferie miałam przeznaczone inne rzeczy niż szkolne lektury.

Obecnie pozostało mi już tylko zebrać się, ale to jeszcze mam czas i później wyjść ze znajomymi.
Okładka książki P.S. I Like You

12 lutego 2019

Like I moved your body?

Hej,
Wtorek.

Wczorajsza studniówka wyszła naprawdę fajnie. Ostatecznie wróciłam do domu przed piątą. Teraz pozostało mi już tylko czekać na mój bal maturalny. 

Za dużo dzisiaj nie robiłam, dochodziłam do siebie. Wstałam po pierwszej, zjadłam coś, posiedziałam, sporą część czasu czytałam książkę i jeszcze zobaczyłam zdjęcia.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i iść spać. Może jeszcze nałożę maseczkę i kontynuuję książkę, ale to zależy od tego, czy będzie mi się chciało spać czy jeszcze niekoniecznie.
grafika flowers, rose, and luxury

11 lutego 2019

Does she move your body?

Hej,
Poniedziałek.

Dzisiaj taki pierwszy oficjalny dzień moich ferii. Całkiem możliwe, że moich ostatnich. Ale to wszystko się okaże w przyszłości. Przynajmniej mam szansę spać trochę dłużej niż do siódmej.

Dziś zupełnie inny dzień, ponieważ idę na studniówkę z kolegą. Już chyba wszystko co chciałam zrobić, zrobiłam. Mogę powiedzieć, że chyba wszystko jest po mojej myśli. Mam nadzieję, że będzie dobrze i jutro wrócę do domu w stu procentach zadowolona, a w  dodatku zmęczona.

Obecnie już prawie jestem gotowa i za jakiś czas będę wychodzić z domu. To chyba na tyle.
grafika ring, diamond, and jewelry

10 lutego 2019

All I think about is

Hej,
Niedziela.

Dzisiejszy dzień był całkiem dobry. Wstałam po dziewiątej, zobaczyłam kilka odcinków serialu, zrobiłam sobie coś na obiad, zrobiłam herbatę i w sumie to głównie odpoczywałam. Czyli w wielkim skrócie wolna niedziela.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i iść spać. Nie chcę znowu kłaść się późno. Jutro będę musiała się trochę sprężyć, żeby ze wszystkim zdążyć, bo popołudniu idę na studniówkę kolegi. 
grafika fashion, lingerie, and sexy

9 lutego 2019

No, I shouldn't mind

Hej,
Sobota.

Dzisiejszy dzień był dosyć zajmujący. Cały czas miałam co robić, ale szczerze mówiąc dziś akurat mi to pasowało. Zrobiłam obiad, posprzątałam, prasowałam, umyłam podłogi i nawet pomalowałam sobie paznokcie na studniówkę. Teraz tylko nic z nim nie zrobić i będzie dobrze.

Obecnie dopiero co się umyłam i jeszcze trochę czasu minie zanim wyschną mi włosy. Chociaż całkiem możliwe, że suszarka będzie musiała pójść w ruch. Na razie i tak jeszcze trochę posiedzę i może coś zobaczę. Ostatecznie nie chciałabym iść spać bardzo późno, ale to się dopiero zobaczy.
grafika city, travel, and couple

8 lutego 2019

I'm laying in the shirt you used to like

Hej,
Piątek.
Ostatni dzień w szkole przed feriami.

Zresztą już na ostatniej lekcji mnie nie było. Solidarnie klasowo zaczęliśmy wolne wcześniej.

Skończyłam pierwszy sezon Russian Doll.

W sumie to zaczęłam go oglądać, bo gra tam Natasha Lyonne, a ją bardzo lubiłam w Orange is the New Black. Serial fajny, ciekawy i krótki. Jak dla mnie ten jeden sezon to zupełnie wystarczająco. Następny mógłby zepsuć całą ideę i świetność tego serialu. W skrócie jak najbardziej polecam zobaczyć, można się dobrze uśmiać.

Obecnie dopiero co wróciłam z dworu. Razem ze znajomymi byliśmy na piwie. Chociaż dzisiaj zakładałam, że nigdzie nie pójdę. Za to przynajmniej popołudniu zrobiłam wafle z kokosową masą. Jak na razie jeszcze ich nie próbowałam, ale chyba wyszły w porządku. W następnym czasie pewnie jeszcze zrobię coś podobnego, bo mam dosyć sporo mleka w proszku, a innego zastosowania go jak dotąd nie widzę.
grafika flowers, rose, and red

7 lutego 2019

Still I'm laying here

Hej,
Czwartek.

Dzisiejszy dzień był dosyć emocjonujący. Cały czas coś się działo. Ale mimo wszystko był dosyć fajny i przyjemny.

W szkole nawet nie było tak źle, z resztą lubię czwartki. Nie mam aż tak dużo lekcji, a przy tym już prawie piątek, a ten jest jeszcze bardziej szczególny z racji tego, że rozpoczyna ferie. Nawet nie zauważyłam kiedy przyszły, bo i tak cały czas myślałam głównie o studniówkach. 

Popołudniu jeszcze byłam na próbie poloneza z kolegą. Trochę dziwny ten układ w niektórych momentach, ale nie jest źle. Do poniedziałku go zapamiętam, zatańczę i będzie dobrze.

Dzisiaj też w końcu spróbowałam nowego likieru z Krupnika o smaku słonego karmelu. I mogę powiedzieć, że to jest to. Może nie jest za mocny, ale za to smakiem nadrabia całkowicie. Znalazłam nowego ulubieńca. Może kiedyś dodam go do jakiegoś ciasta albo czegoś takiego, bo naprawdę smakuje niczym toffi.
grafika food, healthy, and breakfast

6 lutego 2019

I'm tired of staying up all night with you on my mind

Hej,
Środa.

Druga próbna matura z matematyki.
Jakoś fatalnie nie było, ale stu procent również nie będzie. Zresztą zobaczy się po oddaniu prac, aktualnie nie mam po co się tym przejmować.

Dziś po szkole ze znajomymi byliśmy zamówić podwiązki na studniówkę, a później jeszcze byłam odebrać sukienkę od krawcowej, teraz jest ładnie skrócona i obrobiona. Żeby tylko jeszcze przetrwała obie studniówki i już będzie miała wolne.

Miałam w planach jechać spytać się o reklamację butów, ale będąc prawie na samym miejscu przypomniałam sobie, że nie wzięłam jednego druczka. Ale za to byłam w dwóch sklepach. W następnym tygodniu prawdopodobnie zrobię wafle kokosowe i ogólnie będę więcej piekła przez te ferie.

Obecnie dopiero co się umyłam. Przedtem jeszcze kończyłam pisać rozprawkę na piątek, którą zresztą zaczęłam zeszłej nocy, a jeszcze wcześniej zrobiłam coś na obiad na jutro. Teraz już tylko poczekać, aż wyschną mi włosy, może coś się pouczę z historii i mogę iść spać.
grafika cat, animal, and cute

5 lutego 2019

The one you've been dreaming of?

Hej,
Wtorek.

Dzisiejszy dzień był całkiem dobry, Przynajmniej spędziłam w szkole znacznie mniej czasu. Nie miałam przez to uczucia zmarnowanego czasu, a w dodatku słońce cały dzień pięknie świeciło. Miałam też na późniejszą godzinę, dzięki czemu nawet ułożyłam włosy. Normalnie musiałabym wstawać trochę szybciej.

Po szkole nie robiłam za dużo, zobaczyłam kilka odcinków nowego serialu, posiedziałam trochę przy herbacie i zrobiłam coś na jutro na obiad. Trochę ponarzekałam sobie na różne rzeczy i chyba to wszystko na dzisiaj.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się, spakować na jutro i chociaż trochę pouczyć. Potem może zacznę pisać rozprawkę na piątek i ostatecznie pójdę spać.
Grafika użytkownika mehdiyevaa💕

4 lutego 2019

The one you've been waiting for?

Hej,
Poniedziałek.
Nowy tydzień.

Szczerze mówiąc całkiem dobry był ten dzisiejszy dzień. Za dużo w szkole nie zrobiłam, a za to napisałam sobie kartki do uczenia na przyszłe dni. Przynajmniej nie siedziałam bezczynnie na telefonie czy też grając w chińczyka. Coraz więcej nauczycieli mówi nam, że coraz bliżej matury

Skończyłam pierwszy sezon Maniac.

Muszę przyznać jest to dziwny serial, trzeba dosyć skupić się nad nim. Choć osobiście dalej nie wiem czy zrozumiałam wszystko tak jak powinnam. Jednak jakoś specjalnie on mi się nie podobał i nie wróciłabym do niego ponownie.

Obecnie pozostało mi już tylko spakować się na jutro, umyć się, nałożyć maskę na włosy i mogę jeszcze poświęcić trochę czasu tylko dla siebie. Może zobaczę jakiś odcinek serialu czy też pomaluję paznokcie albo napiszę coś do mojego zeszytu.
grafika food, fruit, and healthy

3 lutego 2019

Is she the one

Hej,
Niedziela.

Dzisiejszy dzień był nawet całkiem dobry. Wstałam około dziewiątej, pomogłam coś przy obiedzie, trochę posprzątałam, a potem już miałam czas głównie dla siebie, oglądałam serial, miałam wodę z cytryną i limonką i tak jakoś czas minął. Ale całkiem przyjemnie, przynajmniej nie stresowałam się szkołą - wcale.

Skończyłam drugi sezon SKAM Italia.

Szczerze mówiąc dalej podoba mi się ten serial, co jest w nim fajne to to, że jest jednak trochę różni się od oryginału. Teraz już tylko czekam na trzeci sezon, bo będzie on o Eleonor, odpowiedniku Eleonory z Oslo i jak dla mnie był to najlepszy sezon i najlepsze postać. 

Obecnie już się umyłam, spakowałam na jutro. Więc za jakiś czas pójdę spać, może zacznę nową książkę, ale to nic pewnego bo dosyć chce mi się spać. A jutro wstaję przed siódmą.
grafika love, couple, and bed

2 lutego 2019

Everytime my head hurts everytime I'm low

Hej,
Sobota.

Dzisiejszy dzień był dosyć męczący, ale i też fajny.

Od rana, jak wstałam przed dziewiątą tak do późnego wieczora cały czas coś robiłam. Sprzątałam, myłam, odkurzałam, robiłam obiad, pomagałam przy urodzinach, aż w końcu miałam trochę czasu dla siebie. Przed cały dzień nawet nie wchodziłam na telefon, aż dziwne. Jednak czasami lubię takie zajmujące dni, nie mam czasu myśleć o niczym innym. Więc ostatecznie było dobrze.

Obecnie już się umyłam, nawet nałożyłam maskę i teraz już tylko czekam aż wyschną mi włosy i będę mogła iść spać. W międzyczasie może zobaczę odcinek któregoś z seriali. Ostatecznie może też wysuszę włosy suszarką i pójdę do łóżka szybciej.
grafika flowers and water

1 lutego 2019

Hello February

Hej,
Piątek.
Pierwszy dzień lutego.

Dzisiejszy dzień w sumie nie był aż taki zły. Rano na jednym przedmiocie, gdzie mieliśmy być pytani z ustnej matury, z powodu, że nie było pół klasy, zostało to przesunięte na poniedziałek. Tym samym z racji, że dziś byłam, będę bezpieczna na następnej lekcji.

Popołudniu jeszcze byłam w sklepie, wróciłam do domu, a potem w końcu poszłam do krawcowej i w następnym tygodniu będę ją miała z powrotem. Mogę powiedzieć, że wszystkich problemów się pozbywam z domu, buty w reklamacji, sukienka u krawcowej. Przynajmniej coś robię.

Obecnie pozostało mi już tylko umyć się i iść spać, może jeszcze zobaczę jakiś odcinek serialu, ale to tylko tyle. Jutro muszę skupić się na sprzątaniu i wstać naprawdę wcześniej, tak abym do popołudniu się z wszystkim wyrobiła.
Znalezione obrazy dla zapytania hello february