Hej,
Wtorek.
Dzisiejszy dzień był naprawdę przyjemny i słoneczny. Tak że nawet cześć czasu spędziłam na swoim podwórku i umyłam auto.
Poza tym byłam na szybko w sklepie i co pozytywnie mnie zaskoczyło, wszyscy zachowują odległości między sobą, nie brakuje towaru i ludzie nie wariują i nie wykupują papieru toaletowego.
A od razu po powrocie do domu zrobiłam prosty obiad, pomidorowa z makaronem i od razu do tego makaron z serem na drugie. Moim zdaniem coś bardzo dobrego, szybkiego i dającego odpocząć od ciężkich dań.
A wieczorem zajęłam się wykładem z makroekonomii i część jednego już przepisałam. Ale jeszcze trochę mi tego zostało. Przy tym zobaczyłam też jeden film, ale o nim może napiszę kiedyś indziej.
Teraz już tylko umyć się i iść spać.
♥









