5 września 2015

But you tell me to go

Hej,
Kolejny dzień minął, sobota.
Pierwszy wolny dzień, kiedy miałam możliwość dłuższego snu, ale tak czy tak się nie wyspałam. Brakuje mi wakacji i ciągłego swobodnego czasu. No ale cóż wszystko się kończy, trzeba się po prostu przyzwyczaić i dostosować.
Z rana tak jak zazwyczaj sprzątałam, odkurzałam i ogólnie zajmowałam się porządkiem, a po południu poszłam na ognisko z kilkoma osobami ze starej klasy, w sumie to wszystko organizowaliśmy sami, ale było warto, fajnie było się tak spotkać i posiedzieć przy świetle ognia, zwłaszcza, gdy już robiło się ciemniej. Szkoda jedynie tego, że mieszkamy od siebie dosyć daleko.
Skończyłam czwarty sezon Awkward i teraz będę musiała być na bieżąco i czekać na kolejne odcinki, lekko przykre, zwłaszcza, że przyzwyczaiłam się do tego, że kiedy chcę to mogę sobie zobaczyć jeden odcinek, dwa czy nawet dziesięć. Nie no na razie skończę czytać książkę, a potem może poszukam jakiegoś nowego, a może dam sobie spokój, w końcu nie będę miała za dużo czasu, teraz nie ma mowy o marnotrawstwie, głównie też dlatego, że przez dojazd do szkoły, a potem powrót do domu w sumie zajmują mi godzinę, czyli tak jakbym miała krótszy dzień.
Nie wiem co bym tu jeszcze miała powiedzieć, po prostu fajna sobota, jest bardzo dobrze, za chwilę idę spać, jestem strasznie zmęczona.
A myślałam, że cały weekend przesiedzę w domu, jak już to tylko na chwilę pójdę się przejść, no a jednak, ale nie żałuję, było fajnie. Do siedzenia w domu i odpoczywania będę miała jutrzejszy dzień, tak przynajmniej zakładam.

12 komentarzy:

 1. SUPER POST! MI TEZ BRAKUJE WAKACJI!! <3

  ZAPRASZAM DO MNIE <3
  http://veronicas-veronicass.blogspot.no/

  OdpowiedzUsuń
 2. Również sobotę zaczęłam od sprzątania, a dzisiaj leniuchuje ;D
  Zapraszam : http://alex-alexxis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Interesujący i genialny post, przede wszystkim fantastyczny blog! Masz rewelacyjne pomysły :) Na pewno będę tu zaglądać częściej! :) Posty są naprawdę przemyślane i świetnie napisane.
  Obserwuje liczę na to samo i Zapraszam do siebie!:)
  http://dominikax.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. ja się w weekend uczyłam, pisałam posta i chodziłam codziennie na basen i jacuzzi dla odprężenia!

  U mnie konkurs na post promujący na 3 znanych blogach!:)
  dorey-doorey.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. ja nie mogę się doczekać do następnych wakacji xd

  twosistersbloog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja nie mogę się doczekać następnych wakacji*

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.