19 września 2015

You had me from the start won’t let this end

Hej,
Dzisiaj już sobota. Weekend.
Zacznijmy od tego, że wczoraj obiecywałam sobie, że się wyśpię i wstanę najszybciej o dziewiątej. A wyszło tak, że pierwszy raz obudziłam się około siódmej, a na nogach byłam trochę po ósmej. Po dziewiątej już dobrze sprzątałam. Czyli tak posprzątałam papudze, poodkurzałam, zrobiłam babkę i muffiny, którymi zajmowałam się bardzo długo, siedziałam, byłam na dworze, a po południu byłam w sklepie, tak oglądanie mikrofalówek to całkiem fajne zajęcie, a zwłaszcza ciągłe dzwonienie nimi, no w senie kiedy kończy się czas oczekiwania i jest ten słynny dźwięk ala 'dzyń'. Po powrocie jeszcze trochę posiedziałam, zobaczyłam dwa ostatnie dostępne odcinki Faking it. I muszę stwierdzić, że teraz i z Awkward i  z Faking it będę musiała czekać na nowe odcinki co tydzień we wtorki do dziewiętnastej na mtv albo też później zobaczyć na internecie, ale jakoś nie bawi mnie szukanie konkretnego odcinka. Czyli co czas na znalezienie nowego serialu, ale nie najpierw dokończę Cztery sekundy do stracenia, a dopiero potem będę myśleć co dalej, przy tym też, że teraz jest obecna szkoła, która zajmuje większość mojego czasu. A dodatkowo nie lubię chodzić niewyspana, choć i tak brakuje mi trochę snu. Tęsknię za trybem wakacji, kiedy to wieczorem bądź popołudniem wychodziło się na dwór, wracało około dziewiątej/dziesiątej i swobodnie mogłam jeszcze się nie kłaść do późnych godzin nocy. Obecnie coś takiego nie mogłoby działać, brak snu kiedyś i tak się nam odbije. Z niektórych powodów, chciałabym już skończyć swoją edukację, no ale to dopiero za cztery lat, aktualnie już mniej niż cztery. Wtedy będę miała zdanego technika i prawo jazdy, a i może znajdę jakąś fajną pracę, mam nadzieję, że właśnie tak będzie.
Ale wróćmy do dzisiejszego wieczoru, już jestem gotowa do snu, możliwe, że zrobię jakieś zadanie z któregoś przedmiotu, choć to nie pewne, jeśli nie teraz to jutro będę musiała wszystko zrobić, a stos zeszytów i książek na oknie nie wygląda za kusząco. Pewnie przejrzę tumblra i jeśli już to właśnie wtedy zacznę odrabiać zadania. Zobaczy się.

2 komentarze:

  1. Bardzo przyjemny post :)
    Jesteś zainteresowana wspólną obserwacją? jeśli tak to daj mi znać
    Zapraszam do mnie ;)

    http://ellane-style.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.