20 września 2015

I need you (the) I need you

Hej
Kolejny dzień, niedziela.
I co tu powiedzieć? Już jutro znowu szkoła, weekend dobiega końca, a przecież dopiero co wracałam do domu ze szkoły w piątek. No co zrobić, czwarty tydzień edukacji się zaczyna.
Aktualnie już chyba wszystko umiem, a tak to będę się poduczać przed przerwą albo na religii, na której i tak nic nie robimy. Zadania zrobione, torba spakowana, no to mogę uznać, że jestem gotowa.
Co ja tak właściwie robiłam cały dzień? Wstałam, byłam na dworze, zrobiłam kakao, przeszłam się, leżałam w łóżku, szukałam serialu, robiłam masę zadań, wypisałam sobie słówka z angielskiego z których będę miała kartkówkę w środę. No a jutro z matematyki, we wtorek z polskiego. Czyli można uznać, że codziennie coś będzie, a tak czy tak muszę coś umieć na przyszłe lekcje. No to wraca norma, w gimnazjum miałam tak samo, więc jakieś nowości nie ma, za to osoby z takich lekkich szkół, teraz mają zupełną nowość i rewolucję.
Do szkoły chyba jestem gotowa, umyć się umyłam, a łóżka rozkładać nie muszę, bo zazwyczaj w niedziele go nie składam taka mała tradycja, za chwilę będzie lecieć film, Szybcy i wściekli: Tokio drift, w sumie to nawet lubię tę część, chociaż odbiega lekko od innych.W zasadzie to wszystkie części lubię, zawsze znajdzie się aspekt, który wybija daną spośród innych.
No to tak skończę film, przejrzę tumblra, być może przeczytam jeden rozdział książki, której jak na razie nie mam czasu ruszać, teraz postaram się czytać przynajmniej jeden rozdział dziennie. Wracając do tego wyboru serialu, mój wybór prawdopodobnie padnie na American Horror Story, chociaż jakoś za strasznymi filmami nie przepadam, no ale tam nie ma aż tylu jakichś scen czy czegokolwiek, a tyle już słyszałam dobrych opinii o tym serialu, że sama muszę sprawdzić.
No to lecę oglądać.

fivefourfashion:

http://fivefourfashion.tumblr.com/

2 komentarze:

 1. no cóż ja mam wolne do środy wtedy mam collage ale niedziela też mnie przeraża zawsze nie ma co robić
  Zapraszam na bloga
  Zapraszam na fanpage

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie to jest co robić w niedziele, ale świadomość poniedziałku jako następnego dnia nie jest za przyjemna.
   :)

   Usuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.