13 września 2015

Wanna argue all day make love all night

Hej,
Niedziela
Kolejny dzień dobiega końca.
W sumie to nie robiłam dzisiaj nic szczególnego.
Skończyłam czytać książkę 'Jedno małe kłamstwo' i zaczęłam 'Cztery sekundy do stracenia'. Obecnie jestem na drugim rozdziale, tak wiem bardzo daleko. Ale wracając do Jednego małego kłamstwa to jest nawet przyjemna lektura, chociaż pomiędzy studenckimi imprezami i dniami szczęścia, są też zawarte pewne trudne aspekty życia, przemoc, władczość, śmierć, choroba. Mogę powiedzieć, że K.A. Tucker ma wiele do przekazania. A na końcu wszystko i tak skończyło się dobrze, podobnie jak w pierwszej części Dziesięć płytkich oddechów. Trzecia część, którą właśnie zaczęłam jest o barze Penny i jego właścicielu, jest to punkt łączności z pierwszą częścią, bo właśnie tam pracowała Kacey, starsza siostra Livie. Dobra starczy już o tych książkach, tak czy tak bardzo je polecam. Zresztą z tego co przeczytałam znalazły by się chyba tylko dwie, góra trzy, których bym nie poleciła, bo mnie nie jakoś nie chwyciły.
Niedziela o dziwny dzień, do popołudnia jest bardzo fajnie, normalnie, ale już później trzeba myśleć o szkole, zadaniach, o tym, żeby nauczyć się na przyszły dzień, żeby jakoś się zebrać. No to już nie jest takie fajne.
Ostatnio dużo myślę o językach, moich możliwościach i tak dalej, akurat te przedmioty w szkole stawiam bardzo wysoko, liczą się dla mnie i nadal myślę co będzie z tym sprawdzianem i dodatkowym angielskim, zobaczymy prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu. A dzisiaj nawet zrobiłam sobie spis głównych czasów, w sumie wyszło ich dziewięć, w sumie to je nawet pamiętałam. Zazwyczaj było tak, że wiedziałam jak używać danego czasu, ale nie potrafiłam go nazwać. Ale to się zmieni, podniosę sobie poprzeczkę.
No a co teraz? Za chwilę pójdę zrobić herbatę, potem szybko wezmę prysznic i idę oglądać film, dzisiaj Za szybcy, za wściekli, gdyby ktoś nie wiedział to będą lecieć na dwójce.
Później pewnie przejrzę tumblra i mogę się kłaść, jutro znowu szkoła

4 komentarze:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.