15 września 2015

Ohh I really want to know…

Hej,
Wtorek.
Kolejny dzień prawie minął.
Co tu dużo mówić, szkoła.
Siedem godzin strasznie mnie wymęczyło, a przy okazji znużyło, zwłaszcza edukacja dla bezpieczeństwa i polski, a nawet częściowo niemiecki, który lubię, ale teraz znowu zaczynamy od podstaw, to ja mam przy tym tylko jedno pytanie: skoro tak to po co były mi trzy lata niemieckiego w gimnazjum? Przecież to każdy powinien pamiętać. Nie żeby coś, ale nudzę się na aktualnych lekcjach, przywitania, podstawowe liczby. Dobrze, że przynajmniej z angielskiego jest inaczej, też jest w tym powtórka, ale jest inaczej wprowadzona. Dwie godziny polskiego to tym bardziej za dużo, przy tym jeszcze pisałam na kartce odpowiedź na ocenę, a pani w tym samym czasie chciała pytać i kogo wybrała? no mnie, tym razem byłam uwolniona od odpowiedzi, a przy okazji koleżanka później wybrana fajnie mi podpowiadała, chcę z tego piątkę.
Nowy odcinek Awkward, udało mi się zobaczyć nawet w telewizji, chyba pierwszy raz, chociaż chyba wolę oglądać seriale na laptopie, chyba, że chodzi o takie przy których się uczę, to nie wtedy lepszy normalny telewizor. Nie istotne.
Już się spakowałam, zadania zrobiłam, nawet się nauczyłam. Teraz zostaje mi już tylko prysznic, rozłożenie łóżka i jeśli się załapię to końcówka M jak miłość, potem pewnie jeszcze trochę posiedzę, przejrzę tumblra, przeczytam rozdział i mogę iść spać. Kładzenie się do łóżka pod koniec dnia to najlepszy czas i moment, zdecydowanie uwielbiam uczucie czystości i tego przyjemnego uczucia zimna pościeli. Tak teraz zachwalam, że za chwilę pójdę się położyć. Po prostu jestem zmęczona tym wtorkiem, a jutro dopiero albo już środa, zależy jak leży.

vogxie:

fashiniste:

,

.

2 komentarze:

  1. Ja już nie mogę się doczekać aż będę mogła odpocząć w moim łóżku :)

    Mogłabyś poklikać w linki w ostatnim poście? To dla mnie bardzo ważne, z góry dziękuję :)
    http://klaudiasa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.