26 września 2015

Now I’m all alone and my joys turned to moping

Hej,
Sobota.
Kolejny dzień minął mi jakoś szybko. Zacznijmy od tego, że mówiłam, że pójdę spać szybko i będę długo spała, wyszło z tego tyle, że poszłam do łóżka po północy, a pierwszy raz obudziłam się po siódmej, trochę poleżałam i kiedy myślałam, że już będę wstawać, jakoś udało mi się zasnąć w końcu obudziłam się i wstałam po dziewiątej.
Co robiłam cały dzień? Sprzątałam, czytałam książkę, piekłam ciasto, zrobiłam dodatkowe zadanie na ekonomię i podstawy przedsiębiorczości, zaczęłam referat z fizyki, słuchałam nowej piosenki, ryzowałam, zaktualizowałam playlistę na tumblrze i zmieniłam tam również tytuł.
Myślałam, że może gdzieś dzisiaj pójdę czy po prostu się przejść czy na rower, ale nie udało mi się z powodu pogody, padało praktycznie cały dzień, z rana mocniej, a w okolicach południa już tylko mżyło. Z jednej strony lubię takie deszczowe soboty, no ale za to z drugiej przypuszczałam, że gdzieś wyjdę.
Teraz jeszcze postaram się zrobić chociaż część referatu na fizykę (na środę), ostatecznie jutro musiałabym to zrobić, wtorek wieczorem nie wchodzi w grę. Zadanie z ekonomii również na mnie czeka. Przy okazji musiałabym też w ciągu najbliższych dni przeczytać "Króła Edypa" Sofoklesa. Jest sobotni wieczór, a ja piszę na temat szkolny, co się dzieje.
Szkoda mi tego, że przez szkołę, zadania, lektury i tak dalej nie mam czasu dla książek, które chciałabym przeczytać, a nie muszę oraz dla seriali, znalazłam nową stronę, gdzie mogłabym je oglądać, ale jak na razie nie miałam czasu jej wypróbować.
Obecnie jestem na 122 stronie Cztery sekundy do stracenia, czyli tak w jednej czwartej, podoba mi się ta książka, Ogólnie K.A. Tucker pisze w łatwy do przyjęcia i lekki sposób, chociaż niektóre tematy nie są za pozytywne.
Chciałabym mieć dodatkowy dzień tygodnia tylko po to, aby móc zrobić sobie dzbanek herbaty, zakopać się w kocu i kołdrze, czytać i niczym się nie przejmować, a gdybym chciała odpocząć od książki to zaczęłabym rysować, nie mam wystarczającej ilości czasu, aby móc w taki sposób sobie odpocząć. A podobno przecież, że myślenie za dużo nie jest za dobre dla psychiki człowieka.

vogxie:

fashiniste:

 .

.

2 komentarze:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.