29 września 2015

Couldn't find you anywhere

Hej,
Wtorek.
Kolejny dzień pomału mija, wtorkowe wieczory są zawsze najbardziej załadowanym czasem, muszę zrobić wszystko, wydrukować referat, przepisać na czysto zadanie z ekonomii, napisać list motywacyjny na zagadnienia ekonomiczo-prawne, dodatkowo pomóc koleżance i jednej i drugiej, zeskanować zeszyty z dzisiejszego dnia, zebrać wszystkie rzeczy, zorganizować się i przy tym fajnie byłoby mieć trochę czasu.
Dzisiaj narodowy dzień kawy, a ja żadnej nie wypiłam, a szczerze mówiąc po tym jak dowiedziałam się o tym 'święcie' to już miałam ochotę, ale no cóż, wieczorem nie będę jej już piła. W ciągu następnych dni sobie to odbiję.
Nie przepadam za jeżdżeniem autobusem, no ale jakoś muszę postać się do szkoły, dzisiejsza podróż do domu był strasznie śmieszna i w sumie szybka, wystarczyło słuchać kilku chłopaków z pobliża, opowiadających swoje historie kiedy nie byli za trzeźwi, na przykład kiedy jeden wrócił do domu i postanowił sobie zrobić kanapkę no i smaruje ten chleb masłem, a tu przychodzi mama i on stara się nie wyglądać podejrzanie, za chwilę ona się go pyta 'co on robi' odpowiedział że kanapkę, a dopiero potem zauważył że pojemnik na masło jest umyty i pusty, no ale przecież smaruje. Albo potem że robili jakieś ciasto i nie pomyśleli o trzepaczce, tylko od razu wyciągnęli wkrętarko-wiertarkę i w niej widelec, można można. Wyszło z tego tyle, że potem zawarliśmy autobusową znajomość, a za tydzień mają opowiadać dalsze historie.
Wtorek to chyba takie wyładowanie tygodnia, jedno że nauka na środę, wszystkie rzeczy to dodatkowo nowe odcinki Awkward i Faking it, które oglądałam, zajmując się innymi rzeczami. W sumie to coś tam wiem z nich więc nie jest źle.
Obecnie marzę tylko o wolnej godzinie, tylko po to aby położyć się na dywanie i nie myśleć o niczym, co byłoby strasznie trudne.

lushchanel:

l u s h c h a n e l :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.