4 września 2015

When you don’t want me to move

Hej,
Nareszcie piątek, pierwszy weekend tego roku szkolnego. Przynajmniej dwa dni, w ciągu których można odetchnąć. Szybkie wstawanie, a późne zasypianie ze sobą nie grają, no ale jak na razie inaczej nie potrafię, przyzwyczajenie jest silniejsze. Liczę na to, że już w następnym tygodniu przestawię się.
Pogoda dzisiaj nie była zachwycają, z rana padał deszcz, potem po prostu było zachmurzone niebo, a po południu nawet się lekko rozpogodziło, ale tak czy tak było chłodno, a zwłaszcza wieczorem. No cóż, teraz będzie już coraz chłodniej, w lato zawsze z rana gdy wstaję jest strasznie ciepło, za to teraz rozpoczął się czas, kiedy to jest chłodno i aż zimno.
Co w szkole? No normalnie, kolejne lekcje organizacyjne, dalsze pisanie i podstawy, jak na razie nic szczególnego się nie wydarzyło, ale przynajmniej dzwonki są lepiej zsynchronizowane, teraz liceum jest za nami. Nadal nie rozumiem jak niektórzy mogą się tam zgubić, dla mnie ten budynek jest banalny, gimnazjum było o wiele trudniejsze, teraz zostało mi jeszcze pochodzić po tym liceum, zresztą zawsze mogę znaleźć jakichś znajomych, którzy raczej by się trochę zdziwili.
Mecz Polska-Niemcy jak na razie nie wygląda to za dobrze, a myślałam, że powtórzy się ostatnie zwycięstwo Polaków 2:0, no trochę przykro, ale przynajmniej walczą i dają z siebie wszystko. Na tylu stronach, portalach i tym podobnych aktualnie kibicują i omawiają ten mecz normalni ludzie i znalazłam dużo dziewczyn i kobiet, niech jeszcze ktoś mi powie, że płeć żeńska wcale a wcale nie interesuje się piłką nożną czy też ogólnie sportem.
Liczę na to, że Polscy piłkarze dobrze sobie poradzą.
Dziś jestem strasznie zmęczona, od razu jak skończę oglądać, idę się myć i spać, nic więcej w planach nie mam, ostatecznie może zobaczę odcinek serialu, a może od razu pójdę do łóżka. Zobaczy się.

vogxie:

brouhnx:

sahfe:

S A H F E

brouhnx

.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.