13 października 2015

Cause this is my game

Hej,
Kolejny dzień minął.
Tym razem wtorek jest całkiem fajny, a to głównie dlatego, że jutro mam wolne. Wolne czy nie i tak pewnie obudziłabym się wcześnie, dlatego też pójdę do mojego gimnazjum na akademię, a potem jeszcze porozmawiać z nauczycielami, których lubiłam i osoby z już trzecich klas, młodszych roczników nie lubiłam i raczej nie polubię. Czyli tak czy tak wstanę po siódmej, tylko że tym razem trochę później.
Dzisiejszy dzień w sumie też był przyjemny, nic szczególnego nie robiliśmy, mieliśmy dwa zastępstwa, a w sumie licząc drugą grupę to nawet cztery. Żadnej kartkówki czy sprawdzianu nie mieliśmy, a dodatkowo jedna lekcja poszła na akademię. Wiecie co, dziwnie nie brać takich występach udziału, przyzwyczaiłam się, że byliśmy w sztandarze czy też po prostu występowaliśmy, robiliśmy coś przy organizacji. Ale pewnie już za rok będzie inaczej. Co tu dużo mówić trzeba kręcić się gdzieś, być blisko, bo to jest opłacalne.
W końcu udało nam się wyjść wspólnie na dwór, no najpierw była planowana większa grupa, ale to nie doszło do skutku. W sumie i tak było fajnie posiedzieć w czwórkę, pochodzić po dworze, tego chyba najbardziej brakuje mi z wakacji, przyjemnego ciepła też. No ale aktualnie mamy jesień i nie wolno narzekać, zawsze mogłoby być znacznie gorzej.
Postanowiłam, że zrobię sobie listę rzeczy do zrobienia przed śmiercią. Na pewno znalazło by się na niej zdanie egzaminów z technika, zdanie na prawo jazdy, kupienie auta za własne pieniądze i dodatkowo zaliczenia jakiegoś fajnego, szczególnego kursu, tutaj najbardziej bym myślała nad operatorem koparki bądź wózka widłowego. Wiem lekko dziwne pragnienie jak na dziewczynę, może i nie przydadzą mi się takie umiejętności w pracy czy na co dzień, ale fajnie było by pochwalić się taką umiejętnością. Do oficjalnego zakończenia tej listy miałabym bardzo dużo czasu, jednak pewnie dochodziły by nowe możliwości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.