22 października 2015

That I must be outta my mind

Hej,
Czwartek.
Dzisiejszy dzień był dosyć trudny, a do tego nie miałam humoru co wszystko potęgowało, piątka z chemii którą dostanę oficjalnie dopiero w poniedziałek, niezapowiedziana kartkówka z geografii, która w sumie też poszła mi dosyć dobrze, przynajmniej nie było w niej nic trudnego (jak dla mnie).
Co tu więcej powiedzieć, jutro już znowu piątek, ten tydzień był i jest trudny, jutro o piętnastej, a nawet już o czternastej (ostatnia lekcja to informatyka) poczuję się spełniona. Co zamierzam jutro robić? wstać, iść do szkoły, przetrwać, wrócić do domu, odpocząć, może zobaczę ten film o którym wczoraj wspominałam, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, a może jakiś inny, mogłabym nadrobić zaległe odcinki seriali. Zresztą zobaczy się jak to jutro będzie, nareszcie będę miała trochę czasu, aby poczytać książkę, która ostatnio ciągle jest na ostatnim miejscu, które zawsze przegrywa.
Końcówka tygodnia, a zwłaszcza piątkowe popołudnie i sobota zdobywają moje poparcie, przynajmniej jedyne dwa wieczory w tygodniu, kiedy nie muszę zajmować się szkołą, lekcjami, nauką. Obecnie mam tego trochę za dużo, jakoś odreaguję i pójdę dalej, ale potrzebuję przynajmniej jednego wieczoru dla swobody. Z snem u mnie też jest teraz trochę gorzej, dzisiaj muszę się położyć w okolicach dziesiątej, wstawanie po szóstej nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Iść szybko spać, zwłaszcza, że jeszcze dziś o 22 nowa piosenka Justina Biebera poleci w radiu i specjalnie będę pilnowała czasu, aby zdążyć. No a jeśli mi się nie uda to i tak jutro będzie o tym głośno.
Do szkoły chyba jestem gotowa, spakowałam się, za chwilę rozłożę łóżko i pójdę się myć, zrobię co tam jeszcze muszę, przesłucham tę nową piosenkę i mogę się kłaść.
Na jutro mam zapowiedzianą tylko kartkówkę z matematyki, z którą powinnam sobie poradzić. Nie jest aż tak źle.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.