24 października 2015

Rated, rated, rated

Hej,
Dzisiaj już sobota, w sumie to bardzo fajny dzień. Przynajmniej jeden taki, w ciągu którego nie muszę myśleć o szkole jeśli nie chcę. Fajnie że te weekend mamy przedłużony o godzinę, ale jakoś nie wyobrażam sobie, że przed osiemnastą już będzie ciemno. No cóż, będę wychodziła na autobus to jeszcze będzie ciemno, będę wracała do domu i już będzie ciemno. Ale myślmy pozytywnie, od razu będzie można zapalać świeczki i pić herbatę.
Dzisiaj pozbierałam liście z dębów blisko domu, a właściwie to zrywałam z nich jeszcze czerwone i żółte liście, a resztę pozbierałam. Poukładałam je i wsadziłam do szklanki po świeczce, która w tym tygodniu się wypaliła. I muszę przyznać, że fajnie to wygląda. Aktualnie jest trochę za ciemno na zdjęcia, ale może jutro dodatkowo dodam tutaj takowe zdjęcie. W sumie mogłabym jeszcze coś robić z tych liści, bo jak dla mnie ślicznie teraz pasują.
Poza tym za tydzień mamy Halloween. Lekko szkoda, że u nas nie jest to takie popularne święto, ale może ktoś taki oryginalny się znajdzie. Dwa lata temu jeśli dobrze pamiętam, ktoś chodził z wyciętą dynią, która później i tak została rozbita, czyli niezbyt sprawdziło się to wprowadzanie amerykańskiego święta.
A co tam jeszcze robiłam dzisiaj? Ostatecznie wstałam przed dziesiątą, choć i tak budziłam się kilka razy przedtem. Sprzątałam, nadrobiłam odcinek serialu i został mi jeszcze jeden, który aktualnie jeszcze nie jest dostępny, zbierałam te liście, słuchałam muzyki, byłam na dworze. No i w sumie to tyle. Taka swobodna sobota.
Mogłabym jeszcze przejrzeć niektóre zeszyty i zacząć już coś robić, aby nie zostawiać wszystkiego na jutro, ale to się zobaczy. Tak to pozostaje mi jedynie wziąć prysznic, rozłożyć łóżko, przejrzeć tumblra i mogę się kłaść i spać o godzinę dłużej. Zawsze mnie to irytowało, gdy ktoś mówił w ciągu tygodnia 'no bo teraz śpimy o godzinę dłużej'. Nie, jak dla mnie to jest tylko jedna dłuższa noc, potem i tak chodzimy spać i wstajemy o tych samych godzinach.
 A teraz pora na piosenkę dnia:

6 komentarzy:

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.