29 października 2015

Cause this is my ground

Hej,
Kolejny dzień prawie minął.
Czwartek.
Co tu dużo mówić, jutro piątek. A ja już dziś zaczynam weekend. W sumie to trochę nie do końca, bo i tak muszę wstać po szóstej i iść na ósmą, ale za to nie mam żadnej lekcji, a za to zawody z siatkówki. Nawet nie wiem co ja tam robię, byłam tylko na jednym sks'ie, który też za długo nie trwał. A z panem nie dało się sprzeczać, zawsze miał jakiś argument kontra. No dobra jak tak to tak, potraktuję te godziny jak normalna gra. Zobaczymy co z tego będzie.
A wracając do dzisiejszego dnia, to w zasadzie nic specjalnego się nie wydarzyło, kartkówka z ekonomiki i chyba na tym się kończy opis dzisiejszego dnia.
Jutro nie ma mnie na ani jednej lekcji, ale za to potem mogę już się przygotować na odpisywanie, przy okazji mogłabym zrobić sobie już lekcje, a dodatkowo przygotować się na poniedziałek, bo w niedzielę akurat za bardzo nie będę miała czasu.
Możliwe jest też że wyjdzie z tego tyle, że poszukam czy seriale które oglądam i mam do nadrobienia, są już na internecie, a jeśli nie to poszukam i zobaczę jakiś film, który chciałam zobaczyć.
Mam nadzieję, że jednak jakoś wpłynę na swoje priorytety i najpierw zajmę się szkołą. Nawet dzisiaj zrobię zadanie z matematyki, które jest na jutro, bo nie za bardzo aktualnie umiem używać wzorów skróconego mnożenia.
Już w sobotę Halloween, a w niedzielę Wszystkich świętych. Pierwszego listopada zawsze jest maksymalnie zajęty, ale nawet lubię zapalać świeczki, a dodatkowo te całe zamieszanie. Dobrze, że ten dzień jest tylko raz w roku.

chaexxo:

c h a e xx o

4 komentarze:

  1. Pierwszy listopada jest zdecydowanie niezwykłym dniem, warto pozapalać te świeczki jest forma szacunku, miłości i pamięci dla zmarłej osoby.
    Które miejsce zajęłyście?
    Pozdrawiam
    world-of-crazy-sisters.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz szczerze dziękuję, przyjmuję tylko uzasadnioną krytykę. Jednakże każda opinia ma dla mnie znaczenie.
♥♥♥
Jeśli już komentujesz, bo zależy ci tylko na wejściach i komentarzach to przeczytaj chociaż połowę postu, a dopiero potem skomentuj.